В Греції почали евакуйовувати туристів через потужні лісові пожежі

З острова Самос евакуювали близько 1 тисячі людей

В Греції почали евакуйовувати туристів через потужні лісові пожежі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Грецію накрили масштабні лісові пожежі, влада розпочала евакуацію сотень людей з готелів та пляжів країни.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  BBC.

Loading...

Влада країни направила на ліквідацію стихійного лиха близько 700 пожежників вже цими вихідними, коли пожежі поширювалися завдяки сильному вітру та спекотним сухим умовам.

Одна з найстрашніших пожеж на острові Самос змусила владу перемістити людей з кількох готелів  –  евакуйовано близько 1000 туристів та місцевих із популярних пляжів на сході острова.

В Греції почали евакуйовувати туристів через потужні лісові пожежі

Судна берегової охорони забирали людей з пляжів Глікоріза та Протеї, яких потім доставили на критий спортивний стадіон у сусідньому місті Піфагорео.

У неділю глава цивільного захисту Греції попередив про “високий ризик” пожеж, які спалахнуть у кількох районах, зокрема у південному регіоні Пелопоннес та на Криті.

Нагадаємо,  в Росії палала тайга в Сибіру. Місцева влада ввела режим надзвичайної ситуації в Красноярському краї, Іркутській області, частково він діє в Бурятії.

Через масштабні лісові пожежі у російському Сибіру потерпає ще одна країна – в низці регіонів Казахстану зафіксовано перевищення гранично допустимої концентрації шкідливих речовин в повітрі. Спочатку дим накрив Північно-Казахстанську, Східно-Казахстанську, Павлодарську, Акмолінську, Костанайську області і місто Нур-Султан, а потім поширився на Карагандинську область і на північні райони Алматинської області.

Джерело: Народна Правда