Сусідку України накрив потужний ураган: затоплено вулиці та аеропорт

Менш ніж за годину сильний вітер наробив чимало лиха

Сусідку України накрив потужний ураган: затоплено вулиці та аеропорт
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У столиці Румунії – Бухаресті пронісся потужний буревій, через який постраждали шість чоловік.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в сюжеті ТСН.

За інформацією журналістів, менш ніж за годину сильний вітер наробив чимало лиха. Зокрема, у Бухаресті повалені дерева і затоплені вулиці. Приміром, на одній з центральних вулиць міста величезне дерево впало прямо на пасажирський автобус, який в цей момент наближався до зупинки громадського транспорту. Внаслідок надзвичайної події постраждали шість чоловік.

У сюжеті також повідомляється про те, що злива затопила місцевий аеропорт, на злітних смугах утворилися справжні річки.

Нагадаємо, на Київ 9 серпня обрушилася потужна злива і ураган. У деяких районах сильний вітер ламав дерева і зносив рекламні банери. Повідомлялося, що на вулиці Азербайджанській у Дніпровському районі повалені дерева розбили чотири автомобіля. На Хрещатику в той день на припаркований автомобіль впав інформаційний знак. А на вулиці Автозаводська, яка знаходиться біля авторинку, сильний вітер гойдав величезну будівельну плиту, яка висіла на крані.

А 1 липня Польщу накрила негода — через ураган рятувальники були змушені понад 1100 разів виїжджати на ліквідацію наслідків штормового вітру та граду. Найбільше постраждало місто Глівіце, де вітер поламав багато гілок з дерев, які падали на припарковані автомобілі і лінії електропередач.

Управління з питань надзвичайних ситуацій Києва оприлюднило правила поведінки під час сильного вітру.

Джерело: Народна Правда