Instagram розробляє новий месенджер: що відомо про Threads

Instagram відмовився від офіційних коментарів.

Instagram розробляє новий месенджер: що відомо про Threads
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Після припинення роботи над додатком Instagram Direct керівництво Facebook вирішило створити конкурента сервісу Snapchat у вигляді месенджера Threads.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє The Verge.

Користувачі нової програми для обміну повідомленнями Threads зможуть ділитися не тільки повідомлення, але і своєю геолокацією. При цьому в реальному часі показувати, де саме знаходиться господар, додаток не буде, замість цього повинно видавати щось «в русі», пояснив The Verge співрозмовник, знайомий з процесом розробки.

Статуси також можна буде оновлювати в ручному режимі. Однак основною функцією Threads стане обмін повідомленнями, причому не тільки текстовими — додаток дозволить задіяти камеру смартфона, щоб зробити фотографію або відеозапис і тут же відправити їх одному. Безпосередньо з Threads можна буде прочитати і «історію», яку ваш друг створив за допомогою опції Instagram Stories.

Зараз новий додаток тестується. Видання пише, що, ймовірно, після релізу месенджера в самому додатку Instagram можливість спілкуватися зникне.

Instagram відмовився від офіційних коментарів.

У травні 2019 року Instagram припинив роботу над Direct. У той час бета-тестери нового додатка були розчаровані необхідністю перемикатися між Instagram і Threads, коли вони хочуть відправити повідомлення. Але керівництво компанії як і раніше зацікавлена у створенні нових можливостей обміну повідомленнями.

Нагадаємо, керівник популярної соцмережі Instagram Адам Моссери розповів, що розробники шукають шляхи приховати кількість лайків під фотографіями. Таким чином керівництво хоче захистити користувачів від стресу. Зокрема, розглядається механізм приватного лічильника, коли бачити кількість лайків зможе лише автор фото. Моссери вважає, що це повинно допомогти людям зосередитися на спілкуванні, замість постійного порівняння себе з іншими.

Джерело: Народна Правда