Онкологи попередили про жахливі наслідки від надмірного споживання смаженої їжі

Смажена їжа сприяє проникненню токсинів у кров

Онкологи попередили про жахливі наслідки від надмірного споживання смаженої їжі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Надмірне захоплення смаженою їжею може призвести до раку кишечника.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Medicalxpress”, американські вчені рекомендують утриматися від споживання смаженого через загрозу утворення ракових пухлин.

Американські дослідники з Массачусетського університету в Амхерсті вивчили, як впливають смажені на рослинній олії продукти на запальні захворювання кишечника (IBD) і рак товстої кишки.

Експеримент на мишах показав, що смажена їжа сприяє поширенню токсичних продуктів життєдіяльності бактерій в кровотік, посилює запалення товстої кишки і зростання пухлин. Тобто, така їжа провокує розвиток захворювань товстої кишки.

У США багато людей страждають від таких недуг, і частина з них продовжує їсти фастфуд і смажену їжу. Однак якщо у людини рак товстої кишки і вона їсть смажену в олії їжу, то є ймовірність, що її захворювання стане більш агресивними.

“Раціон, де присутня смажена в олії їжа, збільшує розмір пухлини в два рази”, – пояснили дослідники.

Схильним до запальних захворювань кишечника людям фахівці порекомендували їсти менше смаженої їжі.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що картопля – дуже популярна в Україні, проте, медики попередили, що вона може бути небезпечною для здоров’я і навіть викликати рак. Картопля стає небезпечною, коли в ній накопичуються гербіциди, які фермери використовують для знищення бур’янів. Хімікати проникають не тільки в бур’ян, але і в корнеплоди, роблячи їх канцерогенами, які підвищують ризик раку.

Також ми повідомляли, що науковці з Weill Cornell Medicine в Нью-Йорку встановили, що вживання сиропу з високим вмістом фруктози, який використовується в печиві, морозиві та енергетичних напоях, викликає прискорене зростання пухлин кишечника.

Джерело: Народна Правда
загрузка...