Rapid Trident – 2019: Військові з 14 країн НАТО прямують до України на навчання

Навчання пройдуть 13-28 вересня

Rapid Trident – 2019: Військові з 14 країн НАТО прямують до України на навчання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Україні 13-28 вересня пройдуть командно-штабні навчання Rapid Trident-2019 із залученням 3,7 тис. військовослужбовців з 14 країн НАТО і партнерів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили власному кореспондентові Укрінформу в командуванні Сухопутних військ США в Європі (US Army Europe).

Loading...

Як повідомляється, навчання пройдуть на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

“У навчаннях візьмуть участь близько 3.700 військовослужбовців з 14 країн союзників і партнерів, включаючи майже 375 американських військових і представників цивільного персоналу”, – повідомили в командуванні Сухопутних військ США в Європі.

Також стало відомо, що американська компонента буде представлена на Rapid Trident особовим складом 101-ї аеромобільної дивізії, Національної гвардії Каліфорнії, 7-м навчальним командуванням Сухопутних військ, і командування спеціальних операцій в Європі.

Як відомо, Rapid Trident (“Стрімкий тризуб”) – це наймасштабніші в Україні спільні сухопутні навчання підрозділів Збройних сил України, Нацгвардії, Держприкордонслужби, інших військових формувань та військових підрозділів іноземних держав. Мета навчань сприятимуть подальшій модернізації оборонного сектору України за стандартами США і НАТО, а також зміцненню регіональної безпеки та міжнародної інтеграції.

Нагадаємо, військові зі зведеного підрозділу Збройних сил України прибули в Хоенфельс для участі в многонацинональных навчаннях Combined Resolve-12. У навчаннях візьмуть участь військовослужбовці з 21-ї країни. Україну у складі BLUFOR являє механізована рота дев’яносто третьої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» на БМП, керівник — капітан Олександр Борщ.

Також, близько 70 кораблів, бойових катерів і суден забезпечення беруть участь в оперативних навчаннях «Океанський щит — 2019», які розпочалися 1 серпня в Балтійському морі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...