РФ готує цинічну провокацію для українського флоту у Чорному морі: усі деталі

Росія перешкоджає Україні проводити випробування ракетних комплексів

РФ готує цинічну провокацію для українського флоту у Чорному морі: усі деталі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

До чергових ракетних стрільб України на півдні Одеської області Російська Федерація підготувала провокацію для ускладнення чергового етапу випробувань вітчизняних ракетних комплексів.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на відповідні сповіщення NOTAM (Notice to Airmen).

Loading...

Зокрема Росія влаштувала провокацію, прикривши для ракетних стрільб район у Чорному морі, який прилягає до місця навчань України. Також, згідно з морським приписом 352/19 було перекрито і повітряний простір на вказаній ділянці в морі. Офіційна причина перекриття – проведення стрільб.

РФ готує цинічну провокацію для українського флоту у Чорному морі: усі деталі
Район ракетних стрільб України та перекритий Росією район Чорного моря

Раніше Росія користувалася таким маневром, щоб заважати проведенню навчань НАТО Sea Breeze 2019.

РФ готує цинічну провокацію для українського флоту у Чорному морі: усі деталі
Перекритий Росією район за приписом раніше

При цьому нинішня провокація є більш масштабною, ніж попередня, оскільки були частково перекриті і шляхи для проходження цивільних суден.

Нагадаємо, Росія в акваторії Баренцевого моря з підводного човна Північного флоту здійснила пуски ракет “Синява” і “Булава”.

«Ракети були випущені з приполюсного району Північного Льодовитого океану і з акваторії Баренцевого моря. Масогабаритні макети бойових блоків ракет виконали повний цикл програми польоту і успішно вразили навчальні цілі на полігонах Чижа в Архангельській області і Кура на півострові Камчатка», – сказано в повідомленні Міноборони РФ.

Нагадаємо також, шість легендарних російських атомних крейсерів і підводних човнів вирішили пустити на металобрухт замість модернізації. Джерело видання в Генштабі уточнило, що в утиль відправлять два важких атомних ракетних крейсера «Адмірал Ушаков» і «Адмірал Лазарєв» проекту 1144 «Орлан», чотири атомні підводні човни проекту 667БДР «Кальмар» — К-221 «Петропавловськ-Камчатський», К-433 «Святий Георгій», К-232 «Подольск», а також підводний човен проекту «Щука» Б-414 «Данило Московський».

Джерело: Народна Правда
загрузка...