Що можна їсти перед сном: названо список “безпечних” продуктів

Список безпечних продуктів, які можна з’їсти перед сном.

Що можна їсти перед сном: названо список “безпечних” продуктів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтолог назвала список “безпечних” продуктів, які можна з’їсти перед сном не боючись набрати зайві кілограми, чи зашкодити фігурі. Знаючи цей перелік можна їсти та худнути.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

До списку “безпечних” продуктів ввійшли: кисломолочний сир, м’ясо, риба, яйця, фрукти.

Кисломолочний сир є ідеальнім продуктом, через високий вміст у ньому білку та кальцію. Його можна вживати разом із фруктами, горіхами та медом. В жодному випадку не можна додавати цукру.

Наступний продукт – це м’ясо. До вибору м’яса, яке можна вживати на ніч, слід підійти серйозно. Воно обов’язково має бути дієтичним та бажано приготованим на пару. До м’яса можна зробити овочевий салат. Круп’яні каші вживати не рекомендують, вони мають великий вміст вуглеводів.

Риба дуже корисна, вона збагачує організм фосфором та білком. З переваг її легке та швидке приготування.

Яйця – це найпростіший варіант вечері. Вони легко та швидко готуються, гарно засвоюються організмом.

Фрукти гарно підійдуть для вечірнього перекусу. Однак не всі можна вживати на ніч. Не рекомендовано їсти перед сном банани, персики та виноград.

Цей список “безпечних” продуктів дасть вам можливість втамувати голод та не набрати зайві кілограми.

Нагадаємо, незважаючи на стійкий міф про те, що “їсти після 18 години шкідливо”, сучасні дієтологи попереджають, лягати спати на порожній шлунок шкідливо для психічного здоров’я. Почуття голоду створює стрес для організму, посилюючи занепокоєння, що перешкоджає повноцінному відпочинку.

Додамо, український дієтолог і експерт з правильного харчування Ольга Усенко розповіла, що можна перед сном їсти та худнути.

Джерело: Народна Правда