Гройсман заявив, що йде з посади прем’єр-міністра

Він побажав наступнику успіху

Гройсман заявив, що йде з посади прем’єр-міністра
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив про складання повноважень.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його пост у Facebook, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оприлюднив відео, на якому прощається з посадою.

У середу, 28 серпня, Володимир Гройсман оголосив, що покидає пост прем’єр-міністра України. Відеозвернення з цими словами було опубліковано на його фб-сторінці.

“Зі свого досвіду розумію, як це дуже не просто приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. А головне – успіху. Тому що саме від успіху його роботи і роботи нового уряду буде залежати багато в чому успіх України і нормальне життя кожного українця. Особисто для мене це завжди було пріоритетом №1 “, – зазначив Володимир Гройсман.

Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави

Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий Прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто – приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху. Бо саме від успіху його роботи і роботи нового Уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця. Особисто для мене – це завжди було пріоритетом номер один. З чистою совістю можу сказати, що новий Уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається. Усе, що зроблено на сьогодні – це результат роботи і зусиль багатьох-багатьох людей, кожного з вас. І я вдячний усім за нашу спільну небайдужість, спільну роботу, за підтримку і критику, а також за вашу довіру.Звісно, не можу не сказати про те, що і надалі лишатиметься однією з найголовніших справ мого професійного життя. Це децентралізація. Саме ця реформа вже дала можливість змінити життя в багатьох громадах країни. Але в майбутньому важливо не зупинятись, не забувати про людей, які живуть у своїх селищах і містах. Які хочуть мати достатні повноваження і фінансові ресурси. Ми маємо і в подальшому це забезпечувати. Попереду в кожного з нас дуже багато роботи. Будуть нові виклики, нові випробування. Але я вірю, як і вірив усі ці роки: немає таких випробувань, яких би ми з вами не здолали. Моє служіння Україні не закінчується сьогодні. Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал.Від щирого серця хочу подякувати кожному з вас!

Gepostet von Volodymyr Groysman am Mittwoch, 28. August 2019

Володимир Гройсман був призначений прем’єр-міністром України 14 квітня 2016 року.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував інтерв’ю Петра Порошенко.  Він пояснив, чому не пішов на вибори разом з екс-президентом.

 

Джерело: Народна Правда