Харків’янин у супермаркеті “вигулював” змію

Пітон спокійно сидів на шиї у господаря

Харків’янин у супермаркеті “вигулював” змію
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Харкові помічений хлопець, який гуляв із пітоном на шиї, крім нього в метро із такою ж “прикрасою” сфотографували жінку.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, відповідні фото та відео жителі Харкова розміщують у соцмережах.

Перший випадок стався у «Чудо-маркеті» на Залютино. У магазині молодий хлопець ходив зі своїм пітоном на шиї між стелажами.

«Ну це я так просто його вигулюю. Його дуже приємно – на шию кинув і пішов», – пояснив свій дивний вигляд хлопець.

Він додав, що замість шарфа взимку змію використовувати не вийде, адже вихованець може померти від переохолодження.

Другу господарку із пітоном на шиї харків’яни помітили та сфотографували на Салтівській лінії метро.

Харків’янин у супермаркеті “вигулював” змію

Зазначимо, пітон – неотруйна змія, проте він здатний досягати великих розмірів, від 3 до 12 метрів. Деякі часом досягають маси 100 кг. Інколи, вони бувають небезпечними для людей.

Так, 7-метровий пітон проковтнув жінку в центральній Індонезії. Про це повідомив чиновник селища у суботу. Потерпіла, 54-річна Ва Тіба зникла безвісти, коли поралася на своєму городі поблизу її села на острові Муна. Коли сім’я та селяни розпочали пошук жінки, вони натрапили на роздуту змію близько 50 метрів від місця, де були знайдені її речі. Люди вбили рептилію та принесли її в село. Коли розрізали живіт змії, вони знайшли тіло Тіби повністю одягнуте.

А от у Гані фермер вступив у тяжку боротьбу з пітоном заради порятунку свого немовляти. Фермер Эклу Авайл повідомив, що його насторожили дивні крики доньки, а коли він підбіг до неї, то побачив, що чотириметровий пітон намагається проковтнути дитину. Чоловіку вдалося відбити дитину у плазуна.

До слова, у Києві спіймали тигрового пітона, який розмістився на фасаді житлового будинку. Пітона помітив перехожий та повідомив про знахідку до Служби порятунку тварин.

Крім того, в індійському місті Джамму, штат Джамму і Кашмір, на залізничну станцію заповз гігантський пітон, який не на жарт перелякав пасажирів. Змія довжиною не менше 4,5 метра обвила опору на платформі.

Джерело: Народна Правда