Кишечник подякує: лікарі назвали корисні якості червоного вина

Надмірне вживання вина може бути небезпечним для здоров'я

Кишечник подякує: лікарі назвали корисні якості червоного вина
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Британські вчені розповіли про користь червоного вина для організму людини.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Versiya”, червоне вино допомагає роботі шлунка, кровеносних судин і серця.

Співробітники Королівського коледжу Лондона провели дослідження, яке довело користь червоного вина. В експерименті брали участь 3000 чоловік з США, Голландії та Великобританії.

Після дослідження лікарі назвали корисні властивості червоного вина. Вживання напою двічі на тиждень благотворно впливає на мікроорганізми кишечника, що сприяє схудненню і захищає від хвороб серця.

Здорова мікрофлора запобігає накопиченню «поганого» холестерину в організмі. В результаті кровоносні судини не засмічуються і серце працює нормально.

Дисбаланс між «хорошими» і «поганими» мікробами в кишечнику знижує імунітет, збільшує масу тіла і негативно впливає на здоров’я. Дослідження показало, що мікробіота любителів червоного вина містила велику кількість корисних бактерій в порівнянні з не споживачами напою. Під час експерименту враховувався вага, стан здоров’я, вік учасників і економічний статус.

Червоне вино позитивно діє на здоров’я завдяки поліфенолам – хімічним речовинам, які містяться в шкірці винограду. Вони служать «паливом» для «корисних» бактерій. Кишечник подякує, якщо вводити в раціон напій. Поліфеноли є в зеленому чаї, сої, смородині, вишні, суниці, полуниці. Тому необов’язково пити спиртне, щоб поповнити організм корисною речовиною.

Червоне вино слід вживати раз на два тижні, не більше склянки за прийом. При перевищенні допустимої дози розвивається звикання і алкоголізм, тому лікування алкоголем потрібно проводити під наглядом лікаря. Варто також відзначити, що надмірне вживання вина може бути небезпечним для здоров’я.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що кардіохірург попередив, що користь від щоденного вживання келиха вина – це міф для ледачих. Він дав кілька порад для тих, хто дійсно піклується про своє здоров’я.

Джерело: Народна Правда