Медики навчилися боротися з невиліковними пухлинами

Фахівці вже провели експерименти на гризунах, які показали, що препарат покращує виживаність гризунів

Медики навчилися боротися з невиліковними пухлинами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Група вчених з Бостона виявила спосіб лікування раку шляхом подолання несприйнятливості до лікування пухлин за допомогою комбінації трьох препаратів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише ukrhealth.

Комбінація включає новий клас інгібіторів ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази. Ці ферменти входять до складу метаболічного шляху, званого Пентозофосфатний, і відповідає за утворення важливого з’єднання – НАД-Ф, який бере участь у забезпеченні багатьох важливих біохімічних реакцій.

Крім того, вчені встановили, що пухлини раку небайдужі до глюкози, поглинаючи її. У цьому процесі активується її окислення (гліколіз), в результаті якого вивільняється енергія для росту і поділу злоякісних клітин.

Фахівці вже провели експерименти на гризунах, які показали, що призначення в певному порядку комбінації з таксанов, антрациклинів та інгібіторів глюкозо-6-фосфатдегідрогенази покращує виживаність гризунів, які страждають від раку молочної залози.

Нагадаємо, в результаті проведених досліджень вчені з США зробили висновок, що дієта на основі вживання овочів підвищує ефективність хіміотерапії та променевої терапії у онкологічних хворих. Зменшення в раціоні хворих амінокислоти метіоніну впливає на результати хіміотерапії та променевої терапії під час лікування раку. Це пов’язано з позитивним впливом даної амінокислоти в процесі лікування, у зв’язку з контрольованими і відтворюваними змінами одновуглецевого метаболізму.

Також повідомлялося про те, що огірки мають не тільки жарознижуючий ефект, в їх шкірці знайдений компонент, який надає позитивний вплив на організм при онкології.

Джерело: Народна Правда