Названо прізвище головного кандидата на посаду міністра охорони здоров’я України

Сьогодні він зустрічається з президентом

Названо прізвище головного кандидата на посаду міністра охорони здоров’я України
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Очільником МОЗ України може стати колишній голова Одеської ОДА.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “LB.ua”, головною кандидатурою на пост міністра охорони здоров’я є Максим Степанов.

Сьогодні основним кандидатом на посаду голови МОЗ визначено Максима Степанова. У нього вже була розмова на цю тему з Олексієм Гончаруком. Очікується, що сьогодні ввечері у Степанова також відбудеться зустріч з Володимиром Зеленським.

Степанов має медичну освіту. Раніше він очолював Одеську ОДА і був звільнений Петром Порошенком між першим і другим турами виборів.

Сам Степанов досить давно хотів працювати в системі охорони здоров’я. Його шанси зайняти посаду збільшує також те, що він є близьким другом і кумом Ігоря Палиці.

Раніше номінований на посаду голови МОЗ Олег Петренко відмовився від призначення.

Голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко сказав, що причина відмови від посади міністра охорони здоров’я не пов’язана з зарплатою. За його словами, до обговорення винагороди справа взагалі не дійшла.

“У нас дійсно відбулася зустріч з президентом. Під час неї було обговорено низку питань подальшого розгортання змін у сфері охорони здоров’я. Керівництво держави зацікавлене в тому, щоб система продовжувала розгортатися в сторону задоволення потреб пацієнта. Мені було запропоновано розглянути можливість очолити Міністерство охорони здоров’я”, – розповів він.

“Однак під час розмови ми дійшли спільного висновку, що перша лінія змін і основні завдання в системі в найближчі два роки стоять саме перед Національною службою здоров’я. НСЗУ – технократична і стабільна організація, яка за півтора року свого існування довела свою здатність і ефективність. Тому було прийнято рішення, що я буду зараз більш корисним на посту голови НСЗУ”, – сказав Петренко.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що екс-міністр охорони здоров’я часів президенства Віктора Януковича Раїса Богатирьова повернулася в Україну і відразу була передана співробітникам Національної поліції.

Джерело: Народна Правда