“Справедливий крок”: у Росії бурхливо відреагували на звільнення Вишинського

Журналіста звинувачують у державній зраді

”Справедливий крок”: у Росії бурхливо відреагували на звільнення Вишинського
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Першими на новину про те, що головний редактор «РИА Новости Украина» Кирило Вишинський звільнений на особисте зобов’язання, відреагували найскандальніші пропагандисти Кремля: головний редактор RT Маргарита Симоньян, представник МЗС РФ Марія Захарова, журналістка “Росії 1” Ольга Скабєєва і генеральний директор МІА “Росія сьогодні” Дмитро Кисельов.

НАРОДНА ПРАВДА нагадує, що Кирило Вишинський був випущений з СІЗО 28 серпня за рішенням Апеляційного суду в Києві.

Loading...

Як відомо, журналіста звинувачують у державній зраді.

Маргарита Симоньян дякує російському МЗС, особливо, Сергію Лаврову, а також зазначає, що рішення Київського суду характеризує нового президента.

“Справедливий крок”: у Росії бурхливо відреагували на звільнення Вишинського

Директор департаменту інформації і друку Міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що “звільнення Вишинського з-під варти — це перший крок на шляху до справедливості стосовно журналіста”.

“Справедливий крок”: у Росії бурхливо відреагували на звільнення Вишинського

Уповноваженого з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова вважає рішення суду Києва щодо Вишинського “справедливим, яке вселяє надію на подальший об’єктивний розгляд його справи”.

Зазначимо, можна сказати, що пропагандистка Ольга Скабєєва своїм коментарем підкинула дров у вогонь супротивників Зеленського: “Треба, звичайно, сказати спасибі Зеленському. Перший по-справжньому важливий крок. 101-й день його президентства. Молодець! Нехай це буде тільки початок”.

Дмитро Кисельов вважає, що “рішення про звільнення Вишинського — політичне”.

“Саме по собі воно підтверджує політичний характер состряпанної справи. І Зеленський таким чином посилив свої переговорні позиції”, – прокоментував він російським ЗМІ.

А ось голова Ради при президенті РФ з прав людини Михайло Федотов сподівається на відповідний крок за боку Росії на звільнення Вишинського у Києві:

“Я дуже радий, що в долі Кирила Вишинського стався такий рішучий поворот”.

Як відомо, у ЗМІ не раз з’являлася інформація про те, що Кирила Вишинського можуть звільнити одночасно з Олегом Сенцовим.

Приміром, у липні Володимир Зеленський заявляв, що в телефонній розмові з президентом РФ обговорив формат обміну полоненими «всіх на всіх», а також закликав Росію повернути моряків. У Кремлі запропонували спочатку повернути Росії Кирила Вишинського. На що прес-секретар Володимира Зеленського повідомила, що в адміністрації «повністю підтримують політику кроків доброї волі» і запропонували Росії звільнити Олега Сенцова.

Напередодні адвокат ряду засуджених в Україні росіян Валентин Рибін заявив, що обмін полоненими між Російською Федерацією і Україною раптово перенесли на невизначений термін.

Джерело: Народна Правда
загрузка...