У Зеленського готують радикальне підвищення порогу штрафів за несплату податків

Нижній поріг штрафу збільшиться до 2,4 млн грн

У Зеленського готують радикальне підвищення порогу штрафів за несплату податків
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У команді президента України Володимира Зеленського планують внести зміну у Податковий кодекс з адміністрування, відповідно до якої пропонують підняти до 2,4 млн грн нижній поріг штрафу за ухилення від оподаткування.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю ЕП розповів обраний депутат від Слуги народу, кандидат на главу парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Loading...

Він заявив, що Податковий кодекс з адміністрування зазнає змін. На даний час підготовлений 21 законопроект, зміни обговорюються з податковою та Міністерством фінансів України.

Зокрема, розглядається можливість збільшення нижнього порогу штрафу за ухилення від оподаткування, передбаченого статтею 212.

“Цей поріг повинен бути не близько 800 тис грн, як зараз, а в три рази більше”, – підкреслив Гетманцев.

Зазначимо, реформи, заплановані командою президента торкнуться багатьох сфер. Так, у партії “Слуга народу” анонсували реформу Генеральної прокуратури, яку перетворять на Офіс Генпрокурора. Натомість регіональні осередки прокуратури будуть перейменовані на офіси регіональних прокурорів, а місцеві – на окружні прокуратури. Як пояснив співрозмовник видання у Офісі президента, це призведе до “чистки” всіх кадрів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у команді президента України Володимира Зеленського не мають наміру переходити виключно на контрактну армію та відмовлятися від призову. Разом із тим, як розповіла депутат від партії “Слуга народу” Ганна Коваленко, партія планує внести зміни до законів “Про військовий обов’язок і військову службу”, “Про альтернативну службу”.

Нагадаємо також, у команді президента України Володимира Зеленського хочуть розширити кількість отримувачів субсидій. За словами представника президента в Кабміні Андрія Геруса, програму субсидій для малозабезпечених верств населення планується розширити за рахунок надходження до держбюджету додаткових 2 млрд грн на рік. Таку суму Україна може отримати за рахунок введення спецмита на імпорт дизпалива і зрідженого газу з Росії.

Крім того, представник президента України Володимира Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук підтвердив наміри партії “Слуга народу” щодо скорочення кількості депутатів парламенту до 300. При цьому Стефанчук анонсував внесення та інших змін до Конституції України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...