Вишинський добровільно погодився на обмін – документ

Він також погодився на переміщення за межі України

Вишинський добровільно погодився на обмін – документ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Головний редактор “РИА Новости Украина” Кирило Вишинський підписав домумент, у якому дав згоду на участь у обміні полоненими.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на її пост у Facebook, речниця генпрокурора Лариса Сарган заявила, що Вишинський підписав заяву, у якій погодився на участь у обміні полоненими.

 “Підтверджую свою добровільну участь в процесі взаємного звільнення осіб і готовність до переміщення за межі України… Заявляю свідомо, при добрій пам’яті і волі, без тиску або примусу по відношенню до мене”, – йдеться у заяві. Документ датований  28 серпня 2019 року.

Вишинський добровільно погодився на обмін – документ

Вишинський також погодився на переміщення за межі України.

Вишинського не було у списках на можливий обмін утримуваними особами з Росією, тому що він про такий обмін не просив і не визнавав своєї вини у справі про державну зраду.

28 серпня суд випустив Вишинського під особисте зобов’язання. Скаргу на тримання Вишинського під вартою подав його захист. Суд скасував рішення про арешт від 19 липня. Тоді Вишинському продовжили запобіжний захід на 2 місяці.

Вишинський пробув за гратами рік і 3 місяці.

Суд арештував Вишинського в травні 2018 року за підозрою в державній зраді після обшуків СБУ в офісі “РИА Новости Украина”. 22 серпня росЗМІ повідомили, що Москва і Київ попередньо домовилися обміняти 33 росіян на 33 українців в кінці серпня. РосЗМІ стверджували, що серед цих осіб може бути Вишинський.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що першими на новину про те, що головний редактор «РИА Новости Украина» Кирило Вишинський звільнений на особисте зобов’язання, відреагували найскандальніші пропагандисти Кремля: головний редактор RT Маргарита Симоньян, представник МЗС РФ Марія Захарова, журналістка “Росії 1” Ольга Скабєєва і генеральний директор МІА “Росія сьогодні” Дмитро Кисельов.

Джерело: Народна Правда