Зеленський визначився з кандидатурою прем’єр-міністра: хто такий Олексій Гончарук

На посаді заступника керівника Офісу пообіцяв іпотеку під 12-13% річних та легалізацію грального бізнесу

Зеленський визначився з кандидатурою прем’єр-міністра: хто такий Олексій Гончарук
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Одним з кандидатів на посаду прем’єр-міністра України є заступник голови Офісу президента Олексій Гончарук.

УНІАН зібрав корисну інформацію про ймовірного нового прем’єр-міністра, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Олексій Гончарук – хто це

Гончарук став заступником керівника Офісу президента в березні 2019 року. ЗМІ повідомляли, що з Андрієм Богданом його нібито познайомив співзасновник Monobank Дмитро Дубілет.

Девелоперську фірму “PRIOR-Invest”, де працював Гончарук (юрист) звинуватили в незаконній схемі – “PRIOR-Invest” стала посередником у “терміновому” продажу землі з лісом першої категорії під селом Коцюбинське в Ірпінському районі у 2008 році. До скандалу Гончарук встиг звільнитися з компанії.

Олексій Гончарук також працював керуючим у юридичній фірмі, що займалася інвестиціями. Крім того, в 2009 році очолював Офіс ефективного регулювання (BRDO), який йому допоміг заснувати Абромавичус. У 2014-му став першим номером у списку кандидатів від партії “Сила людей”, яка на парламентських виборах набрала 0,11%.

До призначення в Офіс президента Гончарук працював позаштатним радником екс-міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка (ЗМІ називають його креатурою олігарха Олександра Онищенка). Видання нагадує, саме Шевченко намагався затвердити Гончарука на посаді голови Держслужби геології і надр, але через конфлікт з прем’єром Арсенієм Яценюком призначення не відбулося. Після відставки міністра Гончарук не покинув урядову кар’єру і пішов у радники першого віце-прем’єр-міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва.

У ЗМІ була інформація про те, що з Кубівим його познайомив Абромавичус. Вже на посаді заступника керівника Офісу Олексій Гончарук пообіцяв іпотеку під 12-13% річних, легалізацію грального бізнесу та відкриття ринку землі до 2020 року.

Колишні колеги, коментуючи його кандидатуру, кажуть, що Гончарук – людина без політичного і управлінського досвіду, якою легко керувати. При цьому його поважають за лібералізм і економічну дисципліну.

Як повідомлялося раніше, підготовчою групою з організації першого засідання новообраної Верховної Ради були затверджені керівники, заступники та секретарі 23 комітетів, чиї кандидатури будуть винесені на затвердження сесійною залою. Фракція “Слуга народу” отримала в комітетах 19 посад голів і 49 посад заступників і секретарів.

Джерело: Народна Правда