Генпрокурор Луценко написав заяву про відставку: перші подробиці

Луценко написав заяву на ім'я президента України Володимира Зеленського.

Генпрокурор Луценко написав заяву про відставку: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Юрій Луценко написав заяву про звільнення з посади генпрокурора України. Його він показав журналісту Дмитру Гордону під час інтерв’ю, пряма трансляція якого йде в YouTube.

Про це повідомила його прес-секретар Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook, зазначивши, що документ був підписаний в прямому ефірі.

Loading...

Про свою відставку Луценко заявив у четвер, 29 серпня. Заява підписана сьогоднішнім числом і адресована президенту України Володимиру Зеленському.

“Прошу звільнити мене з посади генерального прокурора України за власним бажанням на підставі пункту 1 частини першої статті 42 Закону України “Про прокуратуру”, – сказано в документі.

Зазначимо, генеральний прокурор призначається на посаду і звільняється президентом України за згодою Ради. Парламент може висловити недовіру генеральному прокурору, що має наслідком його відставку з посади.

Юрій Луценко обіймав посаду генерального прокурора України з травня 2016 року.

Генпрокурор Луценко написав заяву про відставку: перші подробиці

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що у нього є докази того, що Національне антикорупційне бюро (НАБУ) погоджує проекти підозр з посольством Сполучених Штатів Америки.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко напише заяву про відставку за власним бажанням на ім’я спікера Верховної Ради після формування керівного складу парламенту. «В ході першої зустрічі з Президентом Зеленським я сказав, що напишу заяву на ім’я спікера. Я готовий до цього. Як тільки парламент збереться, сформує керівний орган парламенту, я внесу заяву про відставку за власним бажанням», — сказав він. Луценко додав, що не вважає себе гіршим генпрокурором, а негатив у суспільстві по відношенню до нього «кілька невірно сфокусований».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...