Google випускає Android 10: названа дата виходу оновлення

Фінальна версія операційної системи вийде 3 вересня

Google випускає Android 10: названа дата виходу оновлення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Google призначив дату офіційного виходу нової прошивки Android 10.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, цю інформацію підтвердили за запитом Phone Arena два співробітника служби технічної підтримки Google.

Власники смартфонів Google Pixel зможуть встановити фінальну версію Android 10 вже 3 вересня цього року.

Повідомляється, що першими оновлення отримають смартфони Pixel, як моделі нинішнього покоління Pixel 3, Pixel 3XL, Pixel 3a, 3a XL, так і минуле покоління Pixel 2/2 XL. Також нову версію Android отримають оригінальні Pixel і Pixel XL 2016 року випуску. Це відмінний бонус для користувачів перших смартфонів Google, яким обіцяли два роки оновлень програмного забезпечення і три роки оновлень системи безпеки Android.

Google раніше випускала нові версії Android в алфавітному порядку, де перша літера означала назва десерту англійською мовою: Cupcake, Donut, Eclair, Froyo, Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean, Kit-Kat, Lollipop, Marshmallow, Nougat, Oreo, Pie. На останньому “пирозі” солодкі назви закінчилися. Майбутня версія була відома як Android Q, але минулого тижня компанія оголосила, що відмовляється від “солодощів” для більш простого найменування, щоб не заплутувати користувачів. Система іменування буде простий: Android 10, 11, 12 і т. д.

Нагадаємо, програма для прослуховування радіо Radio Balouch виявилося програмою-шпигуном на базі AhMyth. Шкідлива програма, що стежить за власниками гаджетів, доступна в офіційному магазині Google Play. Вона збирає персональні дані юзерів на захоплених смартфонах.

Крім того, після припинення роботи над додатком Instagram Direct керівництво Facebook вирішило створити конкурента сервісу Snapchat у вигляді месенджера Threads. Користувачі нової програми для обміну повідомленнями Threads зможуть ділитися не тільки повідомлення, але і своєю геолокацією. При цьому в реальному часі показувати, де саме знаходиться господар, додаток не буде, замість цього воно повинно видавати щось «в русі».

Джерело: Народна Правда