Готують на обмін: політв’язня Кремля Сущенка привезли до СІЗО “Лефортово”

Сущенко підписав документи про згоду відбувати покарання в Україні

Готують на обмін: політв’язня Кремля Сущенка привезли до СІЗО “Лефортово”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Ув’язненого в Росії українського журналіста Романа Сущенка перевели з колонії до московського СІЗО.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на росЗМІ, українського політв’язня Романа Сущенка перевели з колонії суворого режиму у Кіровській області до СІЗО “Лефортово”.

Український журналіст Роман Сущенко, за надуманими звинуваченнями затриманий в Росії і засуджений до 12 років ув’язнення, доставлений з колонії до СІЗО «Лефортово».

Раніше стало відомо, що засуджений Сущенко підписав документи про згоду відбувати покарання в Україні. За словами адвоката Марка Фейгіна, ініціатива підписання таких документів виходила від російської сторони.

Нагадаємо, Сущенко після майже двох років перебування в московському СІЗО був засуджений до ув’язнення за «шпигунство на користь України». Журналіста етапували до колонії суворого режиму для засуджених правоохоронців в Утробіно Кіровської області.

Тиждень тому російська журналістка Вікторія Івлєва, яка раніше передала в СІЗО «Лефортово» передачі для п’ятьох українських політв’язнів, повідомила, що прийняли передачі для ще трьох в’язнів Кремля – ​​Романа Сущенка, Євгена Панова і Олексія Сизоновича.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що адвокат Марк Фейгін вважає: його клієнта українського журналіста Романа Сущенка, який знаходиться в колонії №11 в Кіровській області (с. Утробіно, Росія) можуть звільнити в ході обміну.

Також ми повідомляли, що незаконно засуджений у Росії український журналіст Роман Сущенко просив у листах розповідати йому новини з України.

Також нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що найближчим часом активізується процес обміну українця на заарештованого за звинуваченням у державній зраді екс-головного редактора пропагандистського видання «РИА-Новости Украина» Кирила Вишинського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...