Названо ім’я нового міністра освіти і науки

У Зеленського знайшли заміну Гриневич

Названо ім’я нового міністра освіти і науки
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У партії “Слуга народу” президента Володимира Зеленського назвали імена міністрів у новому уряді, який сформують на першому засіданні Верховної Ради дев’ятого скликання. Міністерство освіти в новому уряді очолить обраний нардеп від партії “Слуга народу”, №50 у списку, Анна Новосад.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляють джерела LB.ua.

Loading...

Претендентка на посаду, яку зараз займає Лілія Гриневич, вже має чималий досвід

Новосад Анна народилася 28 липня 1990 року, закінчила гуманітарний ліцей при КНУ імені Тараса Шевченка, отримала ступінь бакалавра політології в Національному університеті “Києво-Могилянська академія”.

У 2013 році дівчина отримала ступінь магістра європейських студій в Університеті Маастрихта, Нідерланди. Також вона є стипендіатом Фонду Відкритого Суспільства.

Протягом 2012-2013 років стажувалася в аналітичних центрах Іспанії та Чехії, учасник українсько-канадської парламентської програми.

В Міносвіти працює з 2014 року. З березня по листопад 2014 року обіймала посаду радника міністра, після чого в грудні 2017 року очолила управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції МОН.

З грудня 2017 року займає посаду генерального директора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції. Вільно володіє англійською та німецькою мовами.

Нагадаємо, новий склад Кабінету міністрів Верховна Рада затвердить одним голосуванням. Також президент Володимир Зеленський запропонував внести кандидатуру Олексія Гончарука на посаду прем’єр-міністра.

Як повідомлялося, 29 серпня, проходить перше засідання Верховної Ради IX скликання. 424 народні обранці принесуть урочисту присягу і отримають мандати.Засідання почалося о 10:00. До порядку денного першого засідання включено 27 пунктів, у тому числі організаційного та кадрового характеру. Нардепи планують затвердити новий склад Кабінету міністрів України, генерального прокурора та прийняти ряд законів. Також вони призначать голів комітетів ВРУ і спікера парламенту.

Джерело: Народна Правда
загрузка...