Психологи назвали 7 причин пишатися своїм віком жінкам за 30

Насправді таких причин набагато більше

Психологи назвали 7 причин пишатися своїм віком жінкам за 30
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Жінки за 30 можуть бути набагато щасливішими у своєму віці, ніж у юності.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Womanhit”, психолог Маріанна Абравітова розповіла про переваги жіночої зрілості.

Чим можна пишатися і які причини є для радості у жінок після 30-ти, розповість психолог Маріанна Абравітова.

Ви вмієте розрізняти почуття і вже розумієте, чуєте себе.

У 20 років складно зрозуміти і розібратися в собі, ми не відрізняємо любов від закоханості, симпатію від пристрасті тощо. Після 30-ти ви можете і вмієте глушити свої почуття, щоб зберегти сім’ю і не нашкодити близькій людині – все це причини для радості, і далі ви можете чітко розуміти, що ви хочете і хто вам потрібен.

Улюблена справа.

Напевно до 30-ти років кожна людина вже визначається в роботі і знаходить справу до душі. Це необов’язково її професія, можливо, це просто хобі, але воно улюблене і це, можливо, ваше покликання в житті, ви його знайшли.

Міцна сім’я.

Після 30 років жінка вже чітко знає, чого вона хоче і з ким мріє прожити все життя.

Гроші та фінанси.

Накопичений капітал, певний досвід ведення бюджету – всім цим можна похвалитися вже в 30. До речі, в цьому віці ми починаємо думати про те, як будемо існувати в старості, і робимо великий акцент на майбутнє.

Подорожі.

До 30 років ви вже чітко розумієте, який відпочинок вам буде до душі і в якій країні вам буде комфортно, в цьому віці ви можете чітко вибирати і виконувати свої бажання.

Досягнення.

Ви у всьому берете на себе відповідальність і відповідальність за своє життя. Велика радість і гордість, що ви можете це зробити, незалежно від думки інших людей.

У вас є ваше майно.

У 20 років ви і подумати не могли, що таке жити однією або ж зі своїм чоловіком, у своїй квартирі, мати свій автомобіль і навіть свою кішку. Ці радості приносять задоволення в житті і наповнюють його. Після 30 років ви сповнені енергії і усвідомленості, а це велика причина для гордості і радості.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що американські кардіологи з Університету штату Вірджинія в ході досліджень дійшли до висновку, що вітамін D не тільки покращує стан кісток скелета, але і істотно покращує здоров’я серця, судин, а також підтримує функцію легенів, пов’язану з подачею кисню в м’язи.

Джерело: Народна Правда