“Слуга народу” планує на першому засіданні Ради призначити генпрокурора і главу СБУ

”Слуга народу” планує на першому засіданні Ради призначити генпрокурора і главу СБУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Окрім організаційних питань, а також основного питання щодо створення коаліції і призначення прем’єр-міністра України на першій сесії Верховної Ради 9 скликання партія «Слуга народу» хоче також зробити ряд кадрових призначень – вони стосуються призначення генерального прокурора України і глави СБУ.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в порядку денному першої сесії ВРУ 9 скликання, копія якого є в розпорядженні видання  delo.ua.

На засіданні Ради буде призначено нового міністра закордонних справ України і нового міністра оборони України, які призначаються за поданням президента України. Крім цього, в порядок денний внесено питання про звільнення голови СБУ і призначення нового, а також про надання згоди президенту на звільнення генерального прокурора України Юрія Луценка і на призначення нового генпрокурора.

“Слуга народу” планує на першому засіданні Ради призначити генпрокурора і главу СБУ

“Слуга народу” планує на першому засіданні Ради призначити генпрокурора і главу СБУ

На посаду глави ГПУ претендує член команди Володимира Зеленського Руслан Рябошапка, який сьогодні є заступником керівника Офісу президента, а главою СБУ, ймовірно, буде призначений виконуючий обов’язки глави СБУ  – друг Зеленського  Іван Баканов.

Нагадаємо, підготовча група з організації першого засідання новообраної Верховної Ради затвердила кандидатури керівників, заступників і секретарів 23 комітетів, які  буде винесено на затвердження сесійною залою. Зокрема, фракція “Слуга народу” отримала в комітетах 19 посад голів і 49 посад заступників і секретарів.

Джерело: Народна Правда