Суд виніс вирок матері, яка на 11 днів закрила в квартирі двох маленьких дітей

Прокурори готують апеляцію

Суд виніс вирок матері, яка на 11 днів закрила в квартирі двох маленьких дітей
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мати, дії якої призвели до загибелі однорічного сина, замість “пожиттєвого” отримала вісім років.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на її пост у Facebook, прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець написала, що засідання суду у справі горе-матері закінчилося під вигуки “Ганьба!”

Жінку, яка закрила в квартирі на 11 днів однорічного сина і дворічну доньку, після чого молодша дитина померла, а дівчинка потрапила до лікарні, засудили до восьми років тюремного ув’язнення. Раніше повідомляли, що їй загрожує довічний термін.

Про це повідомила в фейсбуці прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець.

“Під крики “ганьба” завершилося судове засідання, де сьогодні було оголошено вирок жінці, з вини якої від голоду помер її однорічний син. Залишення в небезпеці. Так суд кваліфікував дії підозрюваної, яка на 11 днів залишила без їжі в зачиненій квартирі однорічного сина і дворічну дочку”, – написала вона.

Суд виніс вирок матері, яка на 11 днів закрила в квартирі двох маленьких дітей

Максимець підкреслила, що, незважаючи на зібрані докази та свідчення свідків, суд не знайшов підстав вважати її дії навмисним убивством і призначив покарання за ч. 3 ст. 135 КК – вісім років позбавлення волі.

“При цьому, як зазначив суд у своєму рішенні, значну частину покарання їй буде зараховано як відбуте (за законом Савченко)”, – додала прес-секретар.

Вона також повідомила, що прокурори готують апеляцію.

На судове засідання, де на підозрювану чекали численні журналісти, підсудну не доставили, бо, як пояснили в суді, не було місць в автомобілі конвою.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що у Каховці Херсонської області липня мати впустила однорічну дитину в підвал, в результаті чого дівчинка померла.

Джерело: Народна Правда