Це руйнує щитовидну залозу: лікарі назвали найнебезпечніші повсякденні дії

Щитовидна залоза виробляє гормони тироксин і трийодтиронін - вони беруть участь в регуляції ряду біохімічних процесів, в тому числі - адаптації інтенсивності обміну речовин

Це руйнує щитовидну залозу: лікарі назвали найнебезпечніші повсякденні дії
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Щитовидна залоза відповідає за ваш метаболізм, гормональний баланс, концентрацію і енергію. Але деколи люди, не знаючи небезпеки, зловживають продуктами, які руйнують цю важливу ендокринну залозу.

НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Медицина 2.0” розповідає, що потрібно робити, щоб зберегти здоров’я щитовидки.

Loading...

Що руйнує щитовидну залозу

Пропуск прийомів їжі

Проблеми з щитовидною залозою можуть призвести до збільшення ваги, але голодувати не можна. Пропуск прийому їжі може призвести до того, що організм почне економити енергію, а не витрачати її, і це змусить вас почувати себе більш втомленим. Більш того, не виключено накопичення холестерину.

Уникаєте вуглеводів – найчастіше для схуднення рекомендується скоротити кількість уживаних вуглеводів, але виключення вуглеводів зробить той же ефект, що і пропуск їжі – вуглеводи використовуються організмом в якості палива.

Не вживаєте глютен

Якщо у вас непереносимість глютену, то ризик розвитку хвороби аутоімунного тиреоїдиту, яка є найбільш поширеною проблемою зі щитовидною залозою, різко зростає. Аутоімунний тиреоїдит виробляє ті ж антитіла, які виробляються при целіакії, які можуть помилково атакувати вашу щитовидну залозу.

Налегаете на хрестоцвіті овочі

Хрестоцвіті овочі корисні для здоров’я, але брокколі, капуста, цвітна капуста, брюссельська капуста і бок-чой можуть сповільнити роботу щитовидної залози, вони можуть викликати збільшення щитовидної залози і можуть призвести до набряку шиї. Рекомендується варити і смажити.

Не враховуєте важливість йоду

Щитовидна залоза має потребу в цій поживній речовині для виробництва гормонів. Їжте органічні йогурти, водорості та інші морепродукти, журавлину і полуницю.

Намагайтеся не зловживати рибою з високим вмістом ртуті

Ртуть небезпечна для здоров’я, у тому числі для щитовидної залози – вона перешкоджає нормальній роботі гормонів.

Окрема порада: постарайтеся не зловживати солодощами зі штучними підсолоджувачами, сукралозою, аспартамом – вони також можуть завдати шкоди щитовидній залозі. Замініть їх кленовим сиропом, медом або нерафінованим цукром.

Нагадаємо, онкологи попередили про жахливі наслідки надмірного вживання смаженої їжі.

Джерело: Народна Правда