Відомий ресторатор та нардеп-новачок Тищенко влаштував сутичку з журналісткою через Іловайськ

Миколі Тищенку не сподобалося, що йому ставлять питання як дворічній дитині, однак відповісти на нього він не зміг

Відомий ресторатор та нардеп-новачок Тищенко влаштував сутичку з журналісткою через Іловайськ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Відомий ресторатор, а нині народний депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко не зміг чітко відповісти на запитання про Іловайску трагедію, а тому образився на журналістку “Радіо Свобода”, яка поставила йому таке незручне питання і надалі відмовився з нею спілкуватися.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Іnforesist.

Loading...

Перед початком  першого засідання Верховної Ради України 9-го  нардепи зібралися біля Стіни пам’яті полеглих за Україну, щоб у День пам’яті захисників віддати їм шану. Там же був і Тищенко, до якого підійшла журналістка й запитала, чому перший робочий день нової Верховної Ради важливо починати саме звідси.

“Тому що це приклад для всіх, що ми прийшли працювати і змінювати країну. І в перший день ми прийшли віддати данину поваги сім’ям загиблих, воїнів, героїв, і тільки так – героїв”, — сказав нардеп.

Відомий ресторатор та нардеп-новачок Тищенко влаштував сутичку з журналісткою через Іловайськ

На запитання, чи пам’ятає він, що сталося цього дня п’ять років тому, Тищенко відповів: “Так, це пам’ятає вся країна і це ще дає можливість нам зрозуміти…, що ми прийшли змінювати країну”.

Журналістка через деякий час знову уточнила, чому, на думку Тищенка, президент призначив День пам’яті захисників саме на 29 серпня. Нардеп відповів, що це питання до Володимира Зеленського. Після цього у “слуги народу” знову запитали, чи пам’ятає він події п’ятирічної давності.

Відомий ресторатор та нардеп-новачок Тищенко влаштував сутичку з журналісткою через Іловайськ

“Ми всі пам’ятаємо і тому ми тут. Спасибі!” — сказав Тищенко і поспішно відійшов. Однак він одразу ж розвернувся до журналістки і став обурюватися через питання.

“Мені що два роки? Я більше до вас не підійду. Мені ж не два роки, а питання ставите, як дворічному хлопчику. Це перший і останній раз, коли я з вами розмовляв”, — образився Тищенко на журналістку і пішов.

Нагадаємо,  29 серпня відкрилося перше засідання Верховної Ради IX скликання. 424 народні обранці принесуть урочисту присягу і отримають мандати. Засідання розпочнеться о 10:00. До порядку денного першого засідання включено 27 пунктів, зокрема організаційного та кадрового характеру. Нардепи планують затвердити новий склад Кабінету міністрів України, нового генерального прокурора й ухвалити ряд законів. Також вони призначать голів комітетів ВРУ та спікера парламенту.

Крім організаційних питань, а також основного питання про створення коаліції і призначення прем’єр-міністра України на першій сесії Верховної Ради 9 скликання партія «Слуга народу» хоче також зробити ряд кадрових призначень — вони стосуються призначення генерального прокурора України та голови СБУ.

Як повідомлялося раніше, партія «Слуга народу» має намір внести зміни до Конституції України, при цьому мова не йде про 465 правки, про яких ЗМІ заявляли раніше. Пріоритетними правками до Конституції були визначені зменшення кількості народних депутатів до 300 і введення двох правових підстав для позбавлення статусу нардепа – це кнопокадвство і прогули.

Джерело: Народна Правда
загрузка...