Як втримати вагу після дієвого схуднення: корисні поради

Лора Філіппова порадувала: утримувати вагу набагато легше, ніж худнути

Як втримати вагу після дієвого схуднення: корисні поради
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Професійний дієтолог-нутриціолог Лора Філіппова вважає, що утримати вагу після схуднення цілком можливо, якщо дотримуватися певних правил і не накидатися на їжу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Філіппова на своїй сторінці в Instagram написала топ-5 рекомендацій для тих, хто хоче тримати себе в формі.

Вибрати не дієту, а здорове харчування. За словами дієтолога, з контролем порцій і якості їжі дієти не працюють.

З’ясувати, через що збільшується вага. За словами Філіппової, потрібно відмовитися від цієї звички, тоді результат не змусить себе чекати.

Перебудувати харчування. “Складно на початку, так як ваші метаболічні шляхи вже адаптовані під певний стиль харчування і потрібен час, щоб це змінити. Саме тому на початку бувають і зриви, і часом тягне на шкідливе. І саме тому важливо повноцінно харчуватися, не “сидіти” на голодній дієті, щоб організм не відчував нутрітивного голоду”, – пояснила вона.

Після цього згадати пункт 2, тобто уникати те, що згубно впливає на вагу. “А організм вам допоможе, мікробіом кишечника вже інший, організм вже перебудувався і шкідливої їжі йому не хочеться (якщо хочеться, значить пройшло недостатньо часу). Згадайте, коли довго не їж солодкого, то потім вже й не хочеться)”, – пояснила дієтолог.

Свідомо вибирати їжу. Філіппова порадила задавати собі питання, для чого і що ми їмо, і чи дійсно хочеться це робити зараз.

Нагадаємо, фізична активність необхідна для схуднення та підтримки гарної фігури – експерти назвали час, коли найкраще займатися, щоб забезпечити максимальний результат.

Раніше фахівці виявили ефективний і при цьому невитратний за часом спосіб схуднення. Так, щоб успішно худнути, в день потрібно приділяти півгодини часу для свого тіла.

Додамо, багато з нас  пропускають сніданок, але не всі знають, що саме він важливий для ефективного схуднення та збереження здоров’я. Дієтологи попереджають, що на сніданок має припадати 40% всієї денної кількості калорій які споживаються. Лікарі наводять п’ять головних причин які підтверджують висновок про помилковість ігнорування сніданку.

Джерело: Народна Правда