7 кілограмів за місяць: як легко схуднути без шкоди для здоров’я

Вчені віднайшли дієту яка допоможе скинути 7 кілограмів за місяць.

7 кілограмів за місяць: як легко схуднути без шкоди для здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Вчені віднайшли дієту яка допоможе скинути 7 кілограмів за місяць без заподіяння шкоди здоров’ю, виснажливих дієт та важких тренувань.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ГолосUA.

На думку фахівців, якщо зменшити обсяг калорій, що ми вживаємо щодня на 200 калорій, то можна скинути 7 кілограмів за місяць. В той же час, вони вказують, що істотно зменшувати обсяг калорій які ми вживаємо неможна. Якщо ж зменшити їх обсяг на 200 калорій на добу негативних реакцій не відбудеться, це не зупинить метаболізм.

Слід контролювати і кількість простих вуглеводів. У більшості випадків саме вони є причиною жирових відкладень на животі. На час схуднення бажано виключити солодощі, а кількість фруктів зменшити.

Раціон має бути багатим на білок. Його слід отримувати за рахунок вживання кисломолочного сиру, морепродуктів, нежирної риби та м’яса. Бобові слід вживати з обережністю, їх маса не повинна перевищувати добового обсягу м’яса.

Якщо ж ви будете дотримуватись цих нескладних рекомендацій, то зможете схуднути на 7 кілограмів за місяць.

Нагадаємо, огірок надзвичайно корисний та багатий на вітаміні овоч. Його здавна використовували у медицині, а користь для фігури важко переоцінити. Дієта на огірках дозволить схуднути без голоду та тренувань.

Додамо, якщо ви хочете позбутися зайвої  ваги без надмірних виснажливих тренувань і шкоди для здоров’я, звичайно, вам може допомогти спеціальний режим харчування.  Білкова дієта – один з найбільш ефективних методів схуднення, який вже встигли по достоїнству оцінити багато дівчат. Суть білкової дієти полягає в тому, щоб вживати в їжу якомога більше білкових продуктів, а жири і вуглеводи виключити зі свого раціону.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...