Фрукти та овочі не допоможуть: дієтологи розвінчали черговий міф про схуднення

Дієтологи розвінчали черговий міф про схуднення.

Фрукти та овочі не допоможуть: дієтологи розвінчали черговий міф про схуднення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Більшість дієт які обіцяють швидке та ефективне схуднення, рекомендують вживати фрукти та овочі. Однак закордонні вчені розвінчали цей міф про схуднення.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ЮФ.

Гері Таубс, експерт в області здоров’я, за результатами проведеного дослідження, з’ясував, що щоденне вживання фруктів не лише не сприяє схуднення, а навпаки призводить до збільшення ваги. Таке харчування блокує весь процес схуднення. У організмі відбувається порушення реакції організму на фруктозу, що може призвести до інсулінорезистентності. У важких випадках може призвести до ожиріння.

Він відзначив, що фруктоза не знижує калорійність раціону харчування, як це вважалося раніше. Вона навпаки збільшує його калорійність.

Тому, під час дотримання дієт, які рекомендують вживати фрукти відбувається набір ваги.

З огляду на це, експерт рекомендує всім хто намагається схуднути обмежити вживання фруктів.

Нагадаємо, очільниця Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун продовжує руйнувати міфи – цього разу, вона розповіла, як вживати фрукти, щоб отримати максимальну користь.

Додамо, відомий дієтолог, автор книги «Хороші калорії, погані калорії» Гері Таубс рекомендує зменшити кількість уживаних фруктів тим, хто вирішив схуднути. Більш того, за словами експерта, не варто їсти фрукти кожен день.  На думку дієтолога, регулярне споживання фруктози, на яку багаті всі фрукти, може мати довгострокові наслідки.

Крім того, фахівці склали перелік фруктів і ягід, які можуть завдати шкоди здоров’ю людини. Таку інформацію розповсюдило видання Planet Today.

Джерело: Народна Правда