Мільйонні прибутки і кілька квартир: оприлюдені статки віце-прем’єра з євроінтеграції

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграці заробив у 2018 році 2,6 млн гривень

Мільйонні прибутки і кілька квартир: оприлюдені статки віце-прем’єра з євроінтеграції
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Дмитро Кулеба, який став віце-прем’єр-міністром із питань європейської та євроатлантичної інтеграції, задекларував дві квартири в Києві і 2,6 млн гривень доходів за 2018 рік.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це відомо з даних Єдиного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави

Loading...

Так, Кулеба задекларував 255 354 гривні зарплати в Міністерстві закордонних справ. Ще 2 297 472 гривні отримані ним у якості компенсаційних виплат як працівнику дипломатичної служби, що був направлений в довготермінове відрядження.

Дохід його дружини склав 723 786 гривень від громадської організації “Місто-Сад”, власницею якої вона є.

Також Кулеба задекларував 32 тисячі євро готівкою.

Він також має автомобіль Peugeout, куплений ним у 2017 році за 112 680 гривень.

Крім того він є власником нерухомості – двох квартир в Києві площею 52,9 кв. м і 125,7 кв. м.

Кулеба є членом Української асоціації міжнародного права.

Зазначимо, 29 серпня Верховна Рада призначила новий склад Кабінету Міністрів, у якому Дмитро Кулеба отримав посаду віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції. Раніше він був послом України при Раді Європи.

До Кабміну також увійшла низка маловідомих облич. Ми розповідали про факти біографії декількох новопризначених міністрів – Оксану Коляду, яка стала міністром у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Олексія Оржеля, який очолив Міністерство енергетики та екології, нову очільницю МОЗ – Зоряну Скалецьку, Владислава Криклія, який очолив Міністерство інфраструктури та Тимофія Милованова, який став новим міністром економрозвитку і торгівлі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...