“По одному чиновнику на тиждень”: новий Генпрокурор розповів про головну мету своєї роботи

Ми не хочемо крові буквально, але в сенсі правовому ми хочемо крові, - Рябошапка

”По одному чиновнику на тиждень”: новий Генпрокурор розповів про головну мету своєї роботи
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Новий керівник Генеральної прокуратури України Руслан Рябошапка анонсував жорстку боротьбу із злочинністю на найвищих рівнях – щотижня хтось з високопоставлених чиновників буде притягнутий до відповідальності.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Loading...

“Я своїм завданням бачу зробити цю систему ще більш потужною, зробити все-таки прокуратуру дійсно органом, який координуватиме всі правоохоронні органи і ставити перед ними завдання в сфері боротьби зі злочинністю і контролювати виконання цих завдань, причому жорстко”, – заявив Рябошапка.

Він додав, що йдеться про злочинність на найвищому рівні.

“Ми не хочемо крові буквально, але в сенсі правовому ми хочемо крові. Щотижня хтось повинен бути притягнутий до відповідальності з високопоставлених чиновників. Якнайбільше активів, грошей, які були вкрадені у цієї країни і у наших людей, повинні бути знайдені і повернуті країні. Власне, це і буде нашим основним пріоритетом на найближчі роки “, – зазначив генеральний прокурор після свого представлення на посаді глави відомства.

Зазначається, що на церемонії були присутні керівник Офісу президента України Андрій Богдан і екс-генеральний прокурор Юрій Луценко. Він подякував колегам за роботу і побажав Рябошапці успіхів у його діяльності.

Нагадаємо, голосами 317 народних депутатів Верховна Рада звільнила Юрія Луценка з посади Генерального прокурора України. Новим Генеральним прокурором став Руслан Рябошапка. За це призначення проголосували 312 депутатів.

При цьому Рябошапка вже встиг відзначитися, оприлюднивши хибну інформацію про обмін полоненими між Україною і Росією. Заявивши, що моряки, Сенцов, Карпюк, Балух, Гриб летять додому.

Проте, на жаль, це не так – пізніше Офіс президента України Володимира Зеленського повідомив, що процес підготовки до обміну триває, а інформація про його завершення не відповідає дійсності.

Джерело: Народна Правда