Стало відомо, як живе нова очільниця МОН Новосад

З грудня 2017 року Ганна Новосад обіймала посаду гендиректора директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МОН

Стало відомо, як живе нова очільниця МОН Новосад
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр освіти і науки Ганна Новосад задекларувала 754 тис. гривень доходів за 2018 рік.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це свідчать дані в Єдиному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

Loading...

Так, основну суму доходу – 746 694 гривні – склала зарплата в міністерстві, 6 913 гривень – гонорари в Інституті лідерства, інновацій та розвитку.

Ганна Новосад задекларувала квартиру в Києві, яка належить Галині Новосад.

Свого житла у неї немає, проте як об’єкт незавершеного будівництва вона вказала квартиру в Києві площею 45 кв. м.

У минулому році міністр купила автомобіль Toyota Yaris за 25 тис. гривень.

Нагадаємо, о 10-ій годині у четвер, 29 серпня, розпочалося перше засідання Верховної Ради IX скликання. Відкрив засідання спікер Верховної Ради України VIII скликання Андрій Парубій.

Верховна Рада нового скликання обрала спікером представника президентської партії “Слуги народу” Дмитра Разумкова. За нього проголосували 382 депутати.

Відзначимо, що 29 серпня Верховна Рада України проголосувала за новий Кабінет Міністрів України. Новий прем’єр-міністр Олексій Гончарук оголосив імена кандидатів, які претендують на портфелі в Кабінеті міністрів України.

Додамо, що до  Кабінету міністрів Олексія Гончарука увійшло багато нових облич – політичні новачки і не тільки. Деякі з них знайомі широкій громадськості, водночас, інші поки що є просто “темними конячками” для українців.

Джерело: Народна Правда
загрузка...