У Росії знайшли роботу бойовикам Донбасу – бити людей на мітингах у Москві

Супротивною стороною на мітингах тепер будуть компанія з козацтва і бойовики Бородая

У Росії знайшли роботу бойовикам Донбасу – бити людей на мітингах у Москві
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

У Росії розглядають варіант розгону мітингів, які тривають в Москві з липня, за допомогою бойовиків Донбасу.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у статті видання “Медуза“.

Loading...

Журналісти взяли коментарі в п’ятьох співрозмовників, які й розповіли про відповідні переговори та  ініціативу, яка виходить з адміністрації президента. За інформацією ЗМІ, гроші на проект поки не виділені.

У статті наголошується, що вже на наступні масові акції в Москві можуть вийти представники козацтва, члени «Союзу ветеранів Донбасу» і люди, спеціально залучені цими організаціями.

«Дзвонили (отаману Москви Андрія) Шустрову, пропонували взяти участь в чудовій справі — відшмагати навальнят”, — повідомив виданню співрозмовник, близький до московського козацтва.

А один з кандидатів в Мосміськдуму (попросив не вказувати його ім’я) стверджує, що в розгонах  братиме участь компанія Бородая (глава «Союзу добровольців Донбасу», колишній “голова Ради Міністрів ДНР” – Олександр Бородай):

«Намічається двіжуха. Супротивною стороною на мітингах тепер будуть компанія з козацтва і Бородай».

Про участь голови «Союзу добровольців Донбасу» Бородая в підготовці до майбутніх мітингів виданню повідомили також ветеран МВС і співрозмовник, близький до ФСБ.

«Це стопудово буде, з мітингами вже ******* (набридли)», підкреслює “доброволець Донбасу”, який, за інформацією журналістів, вже брав участь у розгоні опозиційної акції „Він вам не цар“ 5 травня 2018 року.

Одночасно з цим на сайті «Союзу добровольців Донбасу» було опубліковано звернення Бородая, яке з’явилося 10 серпня, в день мітингу на проспекті Сахарова. Один з ідейних ватажків “ДНР” не виключає участі бойовиків “у внутрішньополітичних процесах”: якщо «мітингувальники … вийдуть за рамки правової ситуації … ми будемо вправі вступити в гру”. Треба нашим дорогим ось цим усім хлопчикам в рожево-блакитних штанях, які нині ходять на мітинги, розуміти одну просту річ: що їм треба дуже сильно потурбуватися за власну безпеку”.

При цьому близькі до ФСБ і МВС співрозмовники “Медузи” вважають, що на акції 31 серпня 2019 року козаки та представники “Союзу добровольців Донбасу” не з’являться:

«Вийдуть після виборів, (дов. ред.) 8 числа. Нагорі чекають, поки політтехнологи мерії ******* [програють] вулицю опозиції”;

“Все це затягується до після виборів, коли опозиція почне протестувати, що не перемогли. Наївні, звичайно, люди”.

Нагадаємо, колишній лідер «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) зізнався в тому, що особисто розстрілював людей у Слов’янську (нині контролюється Києвом), в 2014 році

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...