Як схуднути назавжди: дієтолог дала ефективні поради

Олена Кален назвала три головні помилки під час схуднення.

Як схуднути назавжди: дієтолог дала ефективні поради
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дієтолог Олена Кален, розповіла чому під час боротьби із зайвими кілограмами так важливо не нашкодити своєму здоров’ю та дала ефективні поради для схуднення назавжди.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Instagram фахівця.

Олена Кален назвала три головні помилки, які ми допускаємо під час схуднення.

Помилка перша: голодування. Ніколи не треба голодувати та намагатись відволікти чи обманути свій організм. Якщо ви відчуваєте голод обов’язково треба їсти. Організм вимагає їжі тоді, коли запас поживних речовин вичерпано. Відповідно, їх треба поповнити.

Друга помилка: вживання низькокалорійної їжі. Не є виходом із ситуації зменшувати калорійність їжі. Незважаючи яку ви їжу вживаєте, низькокалорійну чи ні, організм не насититься поки не отримає всі свої калорії. Відповідно, ви з’їсте ту ж саму кількість калорій, вживаючи низькокалорійні продукти. Основне завдання – це втамувати голод.

Третя помилка: намагання якнайшвидше скинути вагу. Так, ваше тіло може скинути вагу лише в тому обсязі на яке воно готове чи спроможне. Не можна вимагати від нього більше того, що воно може. Якщо ігнорувати свій організм, замість схуднення, ви отримаєте в кращому випадку нульовий результат, в гіршому – ви наберете додаткові кілограми.

Нагадаємо, переважна більшість дієт, при правильному їх використанні, дає гарний результат та ми втрачаємо зайві кілограми. Однак, що робити щоб по закінченню курсу схуднення зайва вага не поверталася, а результат закріпився на тривалий час.

Додамо, дієтологи перерахували дієти, які можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю. Наприклад, привести до дефіциту вітамінів, мікроелементів і клітковини, а також негативно вплинути на водний баланс в організмі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...