Який алкоголь найнебезпечніший для здоров’я: пояснення експертів

Медики попередили про небезпеку "легкого" алкоголю

Який алкоголь найнебезпечніший для здоров’я: пояснення експертів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Алкоголь погано впливає на здоров’я – це відомо всім, однак ті, хто обирає слабоалкогольні напої, вважають, що не шкодять своєму організму, проте у медиків для них погані новини.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на podrobnosti.ua.

Зокрема лікарі наголосили на небезпеці вживання енергетичних напоїв, що містять спирт. Перш за все, енергетичні напої негативно впливають на мозок людини, але не лише – страждають практично всі внутрішні органи. Справа в тому, що поряд зі спиртом в цих напоях міститься кофеїн. Ці два компоненти завдають величезної удар по організму в цілому.

Друге місце серед шкідливих напоїв займає пиво. Пивні напої сприяють виробленню гормону задоволення – дофаміну. Перший удар пиво завдає підшлунковій залозі. Також чоловікам пиво шкодить тим, що провокує викид жіночих статевих гормонів.

Інший алкоголь – коктейлі, медики також розкритикували. Змішування різних видів алкогольних напоїв з солодкими безалкогольними напоями небезпечно, кажуть фахівці. У цьому випадку також страждає підшлункова залоза, за нею починає реагувати печінка, серце, судини і шлунок. Крім того, подібна суміш може привести до ожиріння.

До слова, міжнародна група вчених довела існування зв’язку між вживанням алкоголю і різними захворюваннями. Алкоголь, навіть у помірних кількостях, і різними хворобами, зокрема хвороби серця і рак, є зв’язок. З’ясувалося, що чоловіки і жінки, які не п’ють спиртного, рідше скаржилися на появу проблем психічного характеру в порівнянні з іншими категоріями людей, які брали участь у дослідженні.

Нагадаємо,  раніше науковці зі США заявили, що кожний зайвий кухоль пива робить життя людини коротшим на 15 хвилин, а сукупний ефект може становити роки. За підрахунками вчених, вживання від п’яти до десяти порцій спиртних напоїв у тиждень може зробити життя коротшим на 6 місяців, від 10 до 20 доз спиртного в тиждень – на один-два роки. Якщо людина п’є ще більше, це може урізати її життя на 5-6 років.

Джерело: Народна Правда