Ендокринологи назвали маловідому причину поганого запаху з рота

Людям з несвіжим подихом необхідно здати аналіз крові

Ендокринологи назвали маловідому причину поганого запаху з рота
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Неприємний запах із рота може бути симптомом серйозного захворювання.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Diabetes.co.uk”, британські вчені вказали на одну з маловідомих ознак діабету – запах із роту.

Британські лікарі виступили в пресі із заявою про те, що у людей, які не проходять перевірку на високий вміст цукру в крові, діабет нерідко виявляється не діагностованим або нелікованим.

При цьому доктор Відья Алур помітила, що без лікування діабет може вести до виникнення хронічних захворювань, таких як невропатія (порушення функцій нервів), гастропарез (розлад травлення), серцево-судинні, зокрема, інсульт.

Для успішного лікування діабету вирішальне значення має визначення симптомів хвороби на ранніх етапах. Одним з таких ознак може бути неприємний запах з рота, розповіли експерти.

У публікації на “Diabetes.co.uk” медики пояснили, що в зв’язку з високим рівнем цукру в крові у діабетиків формуються ідеальні умови для розмноження в роті бактерій, через яких дихання стає несвіжим.

«Бактерії, які живуть між зубами і на поверхні язика, перетравлюють глюкозу або частки їжі, а потім виділяють гази, які неприємно пахнуть», – констатували лікарі.

Людям, котрі помічають у себе постійно несвіже дихання, вони порадили обов’язково перевірити кров на вміст цукру, оскільки це явище може бути першим симптомом діабету.

У свою чергу, контроль рівня цукру в крові, який знизить вміст глюкози і перешкодить росту бактерій в роті, – це спосіб перестати відлякувати співрозмовників запахом з рота.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що португальські вчені запропонували новий спосіб боротьби із запахом поту – спеціальна тканина, яку покривають ароматичними молекулами, які в свою чергу звільнятимуться під дією поту.

 

Джерело: Народна Правда