Медики розповіли, яким чином зберегти імунітет восени: що відомо

Збалансоване харчування - найкраща профілактика для ослаблення імунітету і будь-яких хвороб.

Медики розповіли, яким чином зберегти імунітет восени: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Восени стартує різних сезон застуд і грипу. Однак, на думку медиків, сезонні захворювання можна попередити, якщо вчасно зміцнити імунітет.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Кanalukraina.tv

Loading...

Під час міжсезоння, зокрема між літом і восени, наш природна захист – імунітет – різко слабшає. Зрозуміло, що такому сумному явищу є пояснення.

Найчастіше, ми не готові до нової пори року: душею ще перебуваємо в літі, бо, певно, не встигли добре відпочити або витратили відпустку даремно. З-за такої невідповідності між річним душевним станом і осінньої реальністю, в якій виявляється наше тіло, виникає нервове напруження, яке нерідко переростає в стрес, а то і в затяжну депресію. Це перший удар по нашому імунітету.

Щоб цього не було, необхідно якісно відпочивати влітку і не розтрачувати відведений час відпустки на дурниці. Якщо ви не скористалися такою мірою обережності, доведеться відображати стресову атаку. Потрібно знаходити трохи часу у вашій щоденній рутині для свого духовного збагачення і психічної стабілізації: слухайте класичну музику, частіше влаштовуйте прогулянки на свіжому повітрі, займіться йогою.

Іншою причиною ослаблення імунітету є авітаміноз. Він теж, як правило, є справою рук самих нас. Наприклад, якщо ми не з’їли достатню кількість фруктів, овочів і ягід, на які таке щедре літо і не менш багата осінь.

Просто почніть їсти продукти, багаті на корисні елементи. Наприклад, цитрусові фрукти, у складі яких є такий важливий для імунітету вітамін C. Також, не забувайте про молочні продукти, яйця, зернові, м’ясо, рибу, містять вітамін B. Медики відзначають, що в цілому збалансоване харчування – найкраща профілактика для ослаблення імунітету і будь-яких хвороб.

Нагадаємо, медики розповіли, як вберегтися від грипу та інших гострих респіраторних захворювань. Лікарі назвали простий спосіб захисту від грипу, застуди та інших гострих респіраторних захворювань. На їхню думку, захиститися від цих хвороб у місцях великого скупчення людей допоможуть масла чайного дерева, кедра, ялівцю або хвої.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...