Разумков про звільнення в’язнів Кремля: в цій справі немає місця піару

Інформація про завершення обміну не відповідає дійсності

Разумков про звільнення в’язнів Кремля: в цій справі немає місця піару
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Голова Верховної Ради дав коментар щодо обміну полоненими.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Сьогодні”, новий очільник парламенту України Дмитро Разумков вважає, що у справі обміну полоненими потрібно уважно ставитися до джерел інформації.

Інформація про обмін утримуваними особами між Україною і РФ повинна озвучуватися Офісом президента, вважає голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

“Поки що я не готовий це коментувати. Я думаю, що ця інформація повинна вийти з Офісу президента, тому що вони (співробітники ОП – ред.) докладали основні зусилля для цього процесу”, – сказав Разумков.

“Тут іноді краще, щоб ми дізналися інформацію постфактум, побачивши хлопців, дівчат вдома, а не створювали з цього піар-заходи, а потім розводили руками і казали: “Вибачте у нас щось не вийшло”. Не можна піаритися на таких речах!”- зазначив Разумков.

Нагадаємо, вчора в низці ЗМІ з’явилася непідтверджена інформація про те, що між Україною і Росією почався обмін утримуваними особами. Ці новини викликали широкий резонанс в країні.

Прес-секретар президента України Юлія Мендель повідомила, що процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває. Інформація про його завершення не відповідає дійсності.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Верховна Рада нового скликання обрала спікером представника президентської партії “Слуга народу” Дмитра Разумкова.

Також ми повідомляли, що адвокат Володимира Цемаха, ключового свідка у справі збитого над Донбасом пасажирського літака у 2014 році, спростував інформацію, нібито Україна погодилася включити його підзахисного до списків обміну.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...