Зеленський знайшов “відмазку”, щоб не зустрічатися з діаспорою в Польщі

Зеленський пояснив причину відмови від зустрічі з українцями Польщі

Зеленський знайшов “відмазку”, щоб не зустрічатися з діаспорою в Польщі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент Володимир Зеленський не зміг зустрітися з українською діаспорою у Варшаві з-за щільного графіка, пов’язаного з пам’ятними заходами з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це глава держави повідомив в Twitter.

Loading...

Володимир Зеленський заявив, що зустрінеться у Варшаві з представниками української громади, але з усіма зробити це неможливо за час однієї поїздки.

“Мій поточний офіційний візит в Польщу насамперед пов’язаний з пам’ятними заходами з нагоди 80-ї річниці початку Другої світової війни, тому, на жаль, не всі зустрічі, зокрема з українською громадою, було можливо запланувати і узгодити з польською стороною” , – сказав Володимир Зеленський.

“У Варшаві ми зустрінемося з представниками української громади. Наших у Польщі близько 2 мільйонів. Звичайно, з усіма за одну поїздку поспілкуватися нереально. Тому будемо робити це під час наступних візитів”, – написав президент України.

При цьому він підкреслив, що “глибоко поважає” українців, що проживають за кордоном, адже їх внесок у розвиток і становлення української держави та зміцнення національної економіки неможливо переоцінити”.

Так він відреагував на відкритий лист, який йому надіслали представники десятків світових організацій української діаспори.

У ньому вони висловили «глибоку стурбованість» з приводу того, що президент України не мав планів зустрітися з співвітчизниками під час візиту в Польщу 31 серпня — 1 вересня.

Нагадаємо, що в рамках дводенного візиту до Варшави Зеленський зустрінеться з лідерами Польщі, Бельгії, Литви та Грузії.

Також стало відомо, що президент США Дональд Трамп скасував візит в Польщу на заходи, присвячені 80-й річниці початку Другої світової війни. У зв’язку з цим переноситься перша зустріч з президентом України Володимиром Зеленським.

Джерело: Народна Правда
загрузка...