Експерти знайшли у нового iPhone півтора десятки критичних проблем

У нового iPhone півтора десятки критичних проблем.

Експерти знайшли у нового iPhone півтора десятки критичних проблем
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Експерти з безпеки віднайшли у iPhone чотирнадцять критичних проблем, які ставлять під сумнів не лише безпеку користувачів, а й розвінчують міф про найбільшу захищеність цього смартфону у світі.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на TechRadar.

Екс перти з безпеки поставили під сумнів тезу про те, що пристрої Apple є найзахищенішими у світі. Вони зробили заяву в якій йдеться про те, що iPhone можуть бути зламані простим відвідуванням сайту.

Команда Google Project Zero, з’ясувала, що певні веб-сайти можуть таємно для користувачів заламувати смартфон та передавати третім особам особисті дані, медіафайли, повідомляти місцезнаходження.

Цілий ряд недоліків операційної системи, дає можливість хакерам потрапляти на пристрої Apple незалежно від їх моделей. В групі ризику всі без виключення пристрої, навіть найновіші.

Вони також вказали, що після відвідання такого сайту, непомітно для користувача встановлювався троян та відбувався моніторинг даних третіми особами. Також хакері можуть збирати особисті дані листування з таких серверів, як: Instagram, WhatsApp и Telegram.

Дослідники виявили 14 окремих критичних проблем, в тому числі і 7 для браузера Safari.

Перелік заражених сайтів виявили Google Threat Analaysis Group. Ці сайти використовували тактику «водопою», яка змушувала заражений пристрій відвідувати певні сайти до тисячі разів на тиждень протягом двох років.

7 лютого 2019 року у версії iOS 12.1.4. такі проблеми були усунені, однак згодом ця інформація стала загальнодоступною.

Скільки було заражено пристроїв достеменно не відомо, експерти вважають, що їх кількість значно більша мільйону.

В той же час, фахівці попереджають, що немає жодної гарантії того, що не існує інших прогалин у захисті iPhone, тому аони рекомендують не відвідувати маловідомі сайти.

Нагадаємо, американська компанія Apple 10 вересня представить новий смартфон iPhone 11, а також інші новинки.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...