Косметологи розповіли, чи справді сонцем можна вилікувати проблеми шкіри

Перш ніж говорити про лікування прищів сонцем, необхідно уточнити, що прищі на обличчі бувають різними

Косметологи розповіли, чи справді сонцем можна вилікувати проблеми шкіри
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Прищі – це медична та косметологічна проблема. І позбутися від неї не просто. При цьому вважається, що сонячні промені ненадовго дозволяють забути про вади шкіри на обличчі.
Про це повідомляє 24tv.ua, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Перш ніж говорити про лікування прищів сонцем, необхідно уточнити, що прищі на обличчі бувають різними. Жирна шкіра може викликати червонувато-гнійні освіти на обличчі. З такими утвореннями можна боротися постійної очищенням шкірного покриву обличчя і підсушуванням. В цьому випадку сонячні промені можуть незначно допомогти в цій справі, але вони не замінять косметологічних процедур.

Також є такі прищі, які заховані глибоко під шкірою, вони не червоніють, але в середині білого кольору. Їх може бути багато, здалеку вони не сильно помітні. Їх називають жировиками або просянка. Від таких утворень за допомогою сонця не позбутися, так як їх природа пов’язана з порушенням обміну речовин, а вивести їх можна виключно косметичним шляхом.

Проаналізувавши природу прищів, медики прийшли до висновку, що засмага на обличчі не лікує прищі, а пігментація шкіри може їх тимчасово замаскувати. Також лікарі розповіли про небезпеку тривалого перебування на сонці, особливо у людей з акне.

Вони відзначили, що крему для засмаги, навіть дитячі, не захищають шкіру від сонячних променів, а масла, які в них містяться, роблять шкірний покрив більш ніжним і тонким. Тому бронзовий загар можна отримати значно швидше, ніж без його застосування. Тому намагайтеся не зловживати засобами для засмаги і намагайтеся якомога менше перебувати на сонці в пікові періоди спеки.

Нагадаємо, дієтолог-ендокринолог Альбіна Комісарова назвала продукти, які можна і потрібно вживати, але їх чомусь вважають шкідливими для фігури.

Відзначимо, що огірок дуже корисний і багатий на вітаміни овоч. Його здавна використовували в медицині, а користь для фігури важко переоцінити. Дієта на огірках дозволить схуднути без голоду і тренувань.

Додамо, якщо ви хочете позбавитися від зайвої ваги без надмірних виснажливих тренувань і шкоди для здоров’я, звичайно, вам може допомогти спеціальний режим харчування. Білкова дієта – один з найбільш ефективних методів схуднення, який вже встигли оцінити багато дівчат.

Джерело: Народна Правда