Політики забули уроки Другої Світової: Яценюк про політику замирення з Кремлем

За словами лідера "Народного фронту", сучасна ситуація нагадує ситуацію в 30-ті роки минулого століття напередодні Другої світової війни

Політики забули уроки Другої Світової: Яценюк про політику замирення з Кремлем
Автор Кравченко Станіслав в Новини/Соціальна правда
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

Лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк заявив, що нинішня лінія на примирення з агресивним режимом Кремля – ​​це серед іншого наслідок забутих уроків Другої світової війни.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку він висловив на своїй сторінці в Facebook.

Він нагадав, що 1 вересня –  80-а річниця початку Другої світової війни, винуватці якої – нацисти, а спільник і розпалювач війни –  комуністичний режим.

Loading...

“Два антилюдські режими почали бійню, яка забрала десятки мільйонів життів по всьому світу. Серед них – мільйони українців”, – зазначив Арсеній Яценюк, додавши, що сучасні політики повинні зробити свої висновки з цієї трагедії людства.

Політик нагадав, що в 30-і роки минулого століття багатьом не вірилося в повторення трагедії Першої світової: “Невже це можливо? – міркували вони. Агресор під контролем. Чи варто його стримувати? Його слід розуміти …”

“Сучасній людині теж не віриться, що така катастрофа може повторитися. Не віриться, що хтось може мати наміри перекроїти карту світу, встановити сфери впливу, нав’язати свою волю іншим незалежним державам. Не віриться. Або не вірилося?” – додає політик.

Яценюк підкреслив, що Другій світовій війні передували роки безвідповідальності лідерів світу: “Західний політикум зосереджувався не на “гіпотетичних” погрозах, а на цілком зрозумілих речах – власних інтересах, визначених своїми виборцями”, і провів паралелі з сучасною ситуацією.

“Агресія – це форма раку. З нею не можна примиритися. Її потрібно якнайшвидше розпізнати і одночасно з не меншою швидкістю зупиняти, стримувати або прибирати з тіла. У сучасних міжнародних відносинах це означає чітко дотримуватися міжнародного права і жорстко карати – політичним, списку санкцій або правовим чином – за порушення “, – переконаний він.

Лідер “Народного фронту” наголосив, що не треба боятися і не треба бігти від загроз, які знову нависли над Європою, в самозаспокоєння і пацифікацію, а важливо називати речі своїми іменами.

“Нинішня ризикована лінія на примирення з агресивним режимом Кремля – ​​це серед іншого наслідок забутих уроків Другої світової війни. Які б декларації ні проголошували сьогодні по всьому світу, вони не будуть коштувати папери, на якій написані, якщо агресор усвідомлює, що ніхто не буде надавати опір “, – підкреслив він.

Арсеній Яценюк нагадав, що Друга світова війна двічі прокотилася українською землею: “На нашій землі немає місця, де б не пролилася наша кров”.

“Подумаємо про це сьогодні. Ніякі реформи не матимуть сенсу, якщо ми перш за все не захистимо свою державу і його майбутнє. Для нас є тільки одна червона лінія. Вона відокремлює нашу свободу від упокорення перед ворогом”, – резюмував він.

Нагадаємо, Кремль направить президенту України Володимиру Зеленському запрошення на святкування 75-річчя Перемоги, яке відбудеться в Москві. За словами помічника президента РФ Юрія Ушакова, участь в заходах 9 травня 2020 року вже підтвердили 17 лідерів. Серед них – президент Франції Еммануель Макрон і прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді. Ушаков додав, що Москву в цей день пообіцяли відвідати лідери Монголії, Куби, Чехії, Венесуели, Молдови, Сербії, Білорусі.

Зазначимо, раніше  стало відомо, про що домовилися лідер України Володимир Зеленський і президент Росії Володимир Путін, крім обміну полоненими.

Нагадаємо,   обмін полоненими між Україною і Росією несподівано відклали  до наступного тижня. Про те, що обмін може відбутися на наступному тижні, раніше повідомляв український адвокат громадян Росії Валентин Рибин. За його словами, його підзахисні перебувають в СІЗО в Україні. Можливою датою обміну він називав вівторок, 3 вересня.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...