Рівненський інтернат купив у бойфренда доньки власного директора бус за завищеною ціною

Попри втручання прокуратури, керівництво Острозького психоневрологічного інтернату купило бус у чоловіка, який зустрічається з донькою директора закладу

Рівненський інтернат купив у бойфренда доньки власного директора бус за завищеною ціною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Комунальний заклад «Острозький психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради 15 липня замовив ФОП Шостак Юрій Миколайович вживаний мікроавтобус Volkswagen T6 (Transporter) за 600 тис грн. Директор інтернату Олександр Дмитрук віддав 600 тисяч за бус Volkswagen бойфренду доньки попри втручання прокуратури.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  видання “Наші гроші”.

Loading...

Про свій намір купити таке авто інтернат оголосили на «Прозорро» 3 квітня 2019 року. Заклад вказав, що хоче купити мікроавтобус Volkswagen, 2015-2016 року випуску, не битий, не фарбований, без пошкоджень, пробіг до 200 тис км, ввезений в Україну та зареєстрований 2018-2019 рр., кількість місць: 8+1.

Перший тендер не відбувся. 4 травня тендер було скасовано через відсутність пропозицій. Закупівлю було оголошено повторно, і знову жоден потенційний продавець не захотів продати інтернатівцям свого буса.

Після двох невдалих тендерів закон дозволяє покупцю купити товар, де він хоче і в кого хоче напряму. Для цього потрібно провести «переговорну процедуру». І директор Острозького психоневрологічного інтернату, депутат Острозької районної ради Олександр Дмитрук знайшов необхідного їм продавця з бусом. Ним виявився Юрій Шостак.

Активісти громадської ініціативи «За чесний тендер» припускають, що шукали не буса, а знайомого продавця, через якого можна провести всю суму отриманих коштів.

З підприємцем підписали договір, але 31 травня Юрій Шостак відмовився продати буса. Переговорна процедура скасувалася. Підставою стало втручання Здолбунівської місцевої прокуратури, яка побачила невідповідність між вимогами покупця і тим, що мав продавець.

У офіційній відповіді прокуратури на запит журналістів йдеться:

«Як було встановлено, вимоги до учасників переговорної процедури відрізнялись від вимог, що були визнані й затверджені замовником в тендерній документації, тендер по якій  не відбувся. До дисциплінарної відповідальності, у вигляді догани, притягнуто винну посадову особу інтернату».

В подальшому інтернат знову оголосив тендер, який виграв Шостак з пропозицією 600 тис грн. Єдиним його конкурентом був ФОП Петро Гуменяк, чия дешевша пропозиція була відхилена через відсутність документів.

Нагадаємо, раніше депутат Київради Ілля Сагайдак опублікував документи, що свідчать про сумнівні дії мера Києва Віталія Кличка у рамках фінансування будівництва Шулявського мосту.

Також повідомлялося, що авіакомпанія Windrose («Роза Вітрів») отримала державний контракт на виконання літерних рейсів на середньомагістральних напрямках з перевезення вищих посадових осіб. Згідно з документацією, конкурентів у тендері у Windrose не було, а угоду з нею було підписано за підсумками переговорної процедури. Вартість контракту поточного року складе 35,1 млн грн.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...