Зеленський зізнався, що вже встиг напитися під час своєї каденції, але не “в дим”

За словами глави держави, він більше не актор

Зеленський зізнався, що вже встиг напитися під час своєї каденції, але не “в дим”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда/Фото/Відео

Президент України Володимир Зеленський розповів, що впродовж перших 100 днів своєї каденції на найвищому посту країни були моменти, коли він напивався, але тримався на ногах.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю  акторові Станіславу Боклану, з яким знімався в серіалі “Слуга народу”,  присвяченому 100 дням президента України, що вийшло на телеканалі “1+1”.

Loading...

“Було (напивався за перші 100 днів на посаді президента. – Ред.). Але я на ногах, я попереджаю. Я ніколи, “вщент” – це не наш план”, – зізнався Зеленський.

Він розповів, що найскладнішим моментом за цей час було, коли загинули четверо військовослужбовців, а також переговори з президентом РФ Володимиром Путіним. Проте, у нього були й щасливі дні на цій посаді.

“У мене є тільки щасливі вечори – я повертаюсь додому і бачу дітей. Знаю, заради чого були такі зміни, заради чого працюємо”, – додав Зеленський.

Лідер держави також розповів, що його дуже порадували результати парламентських виборів. А на питання, чи хочеться йому послати все на *іг він відповів: “Ні, не хочеться. Така довіра людей, я серйозна людина”. Також Зеленський розповів, чи пішов би він ще раз в президенти, якщо повернути час назад.

“Так. Є великий шанс, не можна було не скористатись такою можливістю – у тебе є великий шанс допомогти людям реально. Я в це вірю, я відчуваю, що у нас вийде. Хто я – я більше не актор”, – зазначив він.

Нагадаємо, в інтерв’ю до 100 днів на посту президента  Володимир Зеленський розповів, що під час майбутнього візиту до США має намір говорити з американським лідером Дональдом Трампом про бізнес і взаємовигідну співпрацю між Україною і США.

Додамо, що президент України Володимир Зеленський заявив, що керівник його офісу Андрій Богдан неправий в тому, що замість святкування Дня Незалежності України вирушив на весілля до друзів у Сен-Тропе, хоча й перебував у відпустці.

Також президент Володимир Зеленський під час інтерв’ю на телеканалі 1+1, під час якого відзвітував про перші 100 днів роботи на посаді глави держави, прокоментував можливість змін до закону про українську мову і розповів, як буде захищати нацменшини від української мови.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...