Зоря вигризла нічию в матчі з Динамо: німець Абу Ханна забив мегагол через себе

Кияни вели в матчі із Зорею з хорошим доробком, але луганчани закамбечили.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Луганчани, поступаючись по ходу зустрічі киянам, зіграли 2:2.

Loading...

1 вересня в рамках 6-го туру УПЛ Зоря в Запоріжжі грала з Динамо, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Кияни зробили хороший заділ в матчі завдяки голам люксембуржця Жерсона Родрігеса на 18-й хвилині і уругвайця Карлоса де Пени на 36-й хвилині.

Додамо також, що на 21- й хвилині м’яч після удару Віктора Циганкова зі штрафного, як здалося, перетнув лінію, але суддя взяття воріт не зарахував.

Перед перервою на 42-й хвилині Артем Громов відквитав один пропущений м’яч.

А на 82-й хвилині німець Йоель Абу Ханна блискучим ударом через себе вирівняв становище в матчі.

Як підсумок, 2:2 в матчі Зоря – Динамо.

Прем’єр-ліга України. 6-й тур

Зоря Луганськ – Динамо Київ – 2:2 (1:2)

Голи: Артем Громов, 42, Йоель Абу Ханна, 82 – Жерсон Родрігес, 18, Карлос де Пена, 36.

Після 6-го туру Зоря з 11 очками йде на третьому місці в УПЛ, у другій Десни також 11 балів. Динамо, маючи гру в запасі, з 8 балами розташувалося на 5-й позиції, Олександрія з 9 очками йде четвертою. Шахтар, який розгромно виграв у Олімпіка (0:4), з 18 очками лідирує в Прем’єр-лізі України.

Відзначимо, що минулого тижня в матчі-відповіді Ліги Європи Зоря в Запоріжжі зіграла внічию 2:2 з Еспаньолом.

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу Зоря – Динамо (2:2).

Ліга чемпіонів: відбулося жеребкування групового раунду.

Шахтар дізнався суперників по груповому раунду Ліги чемпіонів.

Джерело: Народна Правда