Аваков ліквідував один з департаментів МВС

У країні повинен бути єдиний професійний і потужний орган по боротьбі з економічними злочинами, - Аваков

Аваков ліквідував один з департаментів МВС
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков скасував економічний департамент Національної поліції.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Аваков написав у Twitter.

Loading...

“МВС вже ліквідувало департамент економічного захисту у складі Нацполіції. У країні повинен бути єдиний професійний і потужний орган по боротьбі з економічними злочинами”, – написав Аваков.

Як додав очільник МВС, Кабінет міністрів підтримав ліквідацію департаменту і перехід фахівців до Служби фінансових розслідувань.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроект, яким пропонує вивести Національну гвардію з підпорядкування МВС і зробити окремим силовим відомством у президентській вертикалі.

Зміни до низки законів, що стосуються Нацгвардії, які запропоновані в цьому законопроекті, роблять Національну гвардію окремим силовим відомством, підпорядкованим тільки президенту. Передбачається, що безпосереднє керівництво Нацгвардією буде здійснювати її командувач, а президент – “направляти діяльність”.

Нагадаємо також, обраний 29 серпня прем’єр-міністром України Олексій Гончарук заявив, що рішення залишити на посаді міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було одним із найскладніших, однак очільнику МВС “окреслили червоні лінії”, за які не можна переступати.

Гончарук зазначив, що “Аваков зробив багато хорошого для країни в певний період часу”, але також є багато підстав вважати, що він великий бізнесмен, який має певні свої інтереси.

Разом із тим, напередодні засідання Ради у Києві біля Офісу президента відбулася акція проти збереження посади міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...