Катастрофічний ураган Доріан зняли з космосу

Крім потужних вітрів, ураган несе сильні зливи, які затоплюють значні території

Катастрофічний ураган Доріан зняли з космосу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

На узбережжя Сполучених Штатів невблаганно – зі швидкістю 300 кілометрів на годину – насувається потужний ураган Доріан.  Він уже досяг вищої, катастрофічної категорії за шкалою Саффіра – Сімпсона і може стати найпотужнішим за останнє десятиліття, заявив Дональд Трамп.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Naked-science.

Loading...

За даними Національного центру США по спостереженню за ураганами, до південно-східного узбережжя Америки ураган Доріан, що зародився в Атлантичному океані, добереться на цьому тижні, а сьогодні ввечері досягне півострова Уест-Палм-Біч (Флоріда).

Катастрофічний ураган Доріан зняли з космосу

Катастрофічний ураган Доріан зняли з космосу

Поки що евакуація оголошена в Південній Кароліні і близьких до океану округах Джорджії і Флориди. Вона почнеться через кілька годин і торкнеться в цілому 1,4 мільйона місцевих жителів. У кількох штатах діє режим надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп скасував візит до Польщі на заходи, присвячені 80-й річниці початку Другої світової війни. Американський лідер скасував візит через ураган «Доріан», який наближається до Флориди. Очікується, що він обрушиться на Штати в понеділок, принісши з собою проливний дощ і вітер швидкістю 200 км/год. У зв’язку з цим переноситься перша зустріч з президентом України Володимиром Зеленським.

Джерело: Народна Правда
загрузка...