Мільйон робочих місць та зростання ВВП на 40%: прем’єр Гончарук розкрив завдання нового Кабміну

А ще поремонтують дороги і боротимуться з бідністю

Мільйон робочих місць та зростання ВВП на 40%: прем’єр Гончарук розкрив завдання нового Кабміну
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

Новопризначений прем’єр-міністр України Олексій Гончарук розповів про економічні плани нового уряду.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на слова Гончарука на зустрічі президента Володимира Зеленського із представниками Верховної Ради, Кабміну і правоохоронних органів, за п’ять років економічна ситуація в Україні суттєво покращиться.

За п’ять років економіка України має зрости на 40%, з’явиться мільйон робочих місць і буде відремонтовано 24 тис. кілометрів доріг.

Таке завдання поставив перед собою новий уряд, сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук на зустрічі президента Володимира Зеленського із представниками Верховної Ради, Кабміну і правоохоронних органів.

 

“Ми поставили собі за мету, щоб у наступні 5 років економіка України виросла мінімум на 40%. Це дуже амбітне, але реалістична завдання. Це призведе, за нашими розрахунками, до появи близько 1 мільйона робочих місць”, – сказав Гончарук.

Глава уряду заявив, що у планах Кабміну – розвиток інфраструктури.

“До нормального стану потрібно довести 24 тис. км доріг, щоб по них можна було їздити. Звісно, 15 аеропортів мінімум, 5 портів, запустити внутрішньоводні шляхи. Треба покрити всю країну якісним швидкісним інтернетом”, – заявив прем’єр-міністр України.

Наступне масштабне завдання – подолання бідності.

“Зараз прожитковий мінімум, задекларований на папері, не відповідає тому, що в реальності. Очевидно, що за ці гроші люди не можуть прожити. Цей мінімум має бути переглянутий”, – сказав Гончарук.

Також уряд збирається переглянути тарифи: “Цифра у платіжці має бути меншою. Ми над цим працюємо”.

Гончарук сказав, що в Україні будуть впроваджувати систему моніторингу екології.

Уряд збирається боротися зі скороченням населення: “Треба це перебороти. В Україну повинні повертатися люди і українці повинні народжувати більше, ніж помирати”.

“Ефективна держава у смартфоні. Ми повинні менше витрачати на державу і зробити її ефективнішою”, – назвав ще один пункт прем’єр.

Наступні кілька тижнів уряд зосередиться на створенні сильних команд у кожному міністерстві.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що в Україні з’явився новий Кабінет міністрів, кількість віце-прем’єрів в ньому скоротили з шести до двох, частину міністерств закрили.

 

Джерело: Народна Правда