Супрун розповіла, кому “дякувати” за відсутність медичного канабісу

За словами Уляни Супрун, медичний канабіс в Україні заблокував Аваков і МВС

Супрун розповіла, кому “дякувати” за відсутність медичного канабісу
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Екс-виконувачка обов’язків глави Міністерства охорони здоров’я України Уляна Супрун заявила, що в країні не змогли легалізувати медичний канабіс, оскільки міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заблокував перенесення його з категорії наркотиків, обіг яких заборонений, до категорії речовин, обіг яких обмежений.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео із заявою Супрун опублікував журналіст, речник Маршу Свободи на реформування наркополітики в Україні Тарас Ратушний.

Loading...

«Ми під час останнього засідання уряду подали зміни до постанови, щоб медичний канабіс був доступним для пацієнтів. Всі погодили — СБУ, МЕРТ, Мінфін… Єдиний, хто заблокував, це був Аваков і МВС», — сказала Супрун.

За її словами, МОЗ двічі намагався внести зміни до зазначеної постанови, і двічі МВС блокували ухвалення цього рішення. Там пояснювали, що для віднесення канабісу в категорію наркотиків з обмеженим обігом нібито необхідні зміни до Кримінального кодексу.

«Але це неправда, тому що це медичний канабіс, так само, як інші наркотики, які використовуються як ліки, може контролюватися через Держлікслужбу, — стверджує Супрун, — Тому можете подякувати пану Авакову за те, що немає медичного канабісу зараз в Україні, доступного для наших пацієнтів».

Нагадаємо, виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала зареєстровану на сайті Верховної Ради петицію з вимогою внести зміни в законодавство – дозволити використання канабісу для лікування.

Крім того, директор центру психічного здоров’я і моніторингу наркотиків і алкоголю Моз України Сергій Шум розкрив деталі можливої легалізації медичної марихуани в Україні. За словами чиновника, це не зробить її доступною у вільному доступі для всіх бажаючих.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...