У пості нового міністра освіти Новосад помітили безліч помилок

Новосад не знає елементарних правил

У пості нового міністра освіти Новосад помітили безліч помилок
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Нова очільниця Міністерства освіти та науки Анна Новосад зробила публікацію у одній з соцмереж, де розповіла про свої плани, проте користувачів зацікавило інше – міністр зробила в коротенькому тексті близько десятка граматичних помилок, в тому числі грубих.

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, запис з виправленими помилками виклала на своєму акаунті в Facebook юрист Тетяна Монтян, а також інші користувачі.

Loading...

У пості нового міністра освіти Новосад помітили безліч помилок

Виявилося, що Новосад не знає елементарних правил. Наприклад, про постановку приводу “із” (а не “з”) після слів, які закінчуються на приголосний. Або правило про постановку закінчення -ові в давальному відмінку.

Більш того, нова очільниця МОН невірно написала назву головного фінансового документа країни – держбюджету, написавши слово роздільно “держ бюджет”.

У пості нового міністра освіти Новосад помітили безліч помилок

Зазначимо, 29 серпня Верховна Рада призначила новий склад Кабінету Міністрів, у якому Анна Новосад отримала посаду міністра освіти і науки України.

До слова, раніше екс-міністр освіти Лілія Гриневич висловила свою думку щодо своєї наступниці, новопризначеної очільниці Міносвіти Анни Новосад.

“В цій країні не буде людини, яка вболіватиме за успіх Ані більше, ніж я. Вона – це здоровий глузд і надзвичайно професійний підхід до питань. Попереду багато викликів, зокрема, викликів лідерських, але я вірю, що вона зробить усе можливе, щоб впоратись із ними”, – написала Гриневич.

Нагадаємо, міністр освіти і науки Анна Новосад задекларувала 754 тис. гривень доходів за 2018 рік. Основну суму доходу – 746 694 гривні – склала зарплата в міністерстві, 6 913 гривень – гонорари в Інституті лідерства, інновацій та розвитку. Також вона задекларувала квартиру в Києві, яка належить Галині Новосад. Свого житла у очільниці МОН немає, проте як об’єкт незавершеного будівництва вона вказала квартиру в Києві площею 45 кв. м.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...