У Росії в’язень зашив собі рота на знак протесту проти знущань

Чоловік вдався до крайньої міри через регулярні знущання

У Росії в’язень зашив собі рота на знак протесту проти знущань
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У російському місті Новосибірськ ув’язнений колонії суворого режиму №8 Олександр Вахрушев заявив про побиття і зашив собі рот на знак протесту.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Радио Свобода.

Loading...

Як розповіла дружина ув’язненого, 28 серпня вони уклали шлюб, але побачення їм не дали.

За її словами, ув’язнений перебуває на дільниці, що функціонує як виправний центр колонії №8 в Новосибірську. Співробітники побили його і помістили в штрафний ізолятор (ШІЗО). На знак протесту Вахрушев оголосив голодування і зашив собі рот. Нитки йому розірвали, а викликану для обробки ран швидку допомогу не пустили.

Дружина додає, що чоловік казав їй, що більше не витримає побиття.

Олена Вахрушева написала заяви в поліцію і прокуратуру. За її словами, від побоїв страждає не лише її чоловік, сім людей, які також перебувають у ШІЗО, зазнають знущань.

“Всі готові дати свідчення, у всіх одна і та ж біда”, – сказала Вахрушева.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація, що у Росії розглядають варіант розгону мітингів, які тривають в Москві з липня, за допомогою бойовиків Донбасу.

Журналісти взяли коментарі в п’ятьох співрозмовників, які й розповіли про відповідні переговори та ініціативу, яка виходить з адміністрації президента. За інформацією ЗМІ, гроші на проект поки не виділені. Проте вже на наступні масові акції в Москві можуть вийти представники козацтва, члени «Союзу ветеранів Донбасу» і люди, спеціально залучені цими організаціями.

А тим часом українському політв’язню вдалося вирватися з лап Кремля – Роман Терновський, якого в 2018 році в Росії засудили на два роки колонії, вже в Україні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...